2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Aslında kendindeydi ama benim kardeşime down sendromu demişti doktor yüksek ihtimalle diye annem o bilinçle ameliyata girdiği için çıkarken tek söylediği gözlerine bak dedi bana ama Allah’a bin şükür sapa sağlam sağlıklı bir çocuk doğdu orada ben anneme hayır normal sağlıklı dedim hemen kendine geldi zaten ama psikolojisi bozuk girdi biraz ameliyata
Ayy annenin psikolojisini düşünemiyorum bile canım. 😟 Neyse ki sağlıklıymış çok şükür. Ben çok duydum böyle şeyleri doktorlar nasıl kesin konuşabiliyo böyle ya

Ayy annenin psikolojisini düşünemiyorum bile canım. 😟 Neyse ki sağlıklıymış çok şükür. Ben çok duydum böyle şeyleri doktorlar nasıl kesin konuşabiliyo böyle ya
Yaşı 42ydi biraz da sıkıntılı bir doktordu keskin konuşup duruyordu amniyosentez bile yapılmamıştı ona rağmen keskin konuştu

Selam kızlar 31+4 1800 gram normal dedi doktor, ama cadılık yaptı yüzünü göstermedi. Bu da son ultrasonummuş, doktor doğunca görürsün artık dedi 😂 ayağını gördük 6 cm olmuş 😂😂
Ayy artık ultrason kağıdı vermiyorlar sanırım son ay diye ama insna merak edyor verilmesi lazım bence

Kızlar 32. Haftadan sonra doktor kontrollerinde alttan muayene mi yapılıyor ? Yarın kontrolüm varda tüylerim çok çok az ama yine de temizlenmeli miyim diye düşündüm

Kızlar 32. Haftadan sonra doktor kontrollerinde alttan muayene mi yapılıyor ? Yarın kontrolüm varda tüylerim çok çok az ama yine de temizlenmeli miyim diye düşündüm
Bana 37de yapacağını söyledi doktorum ama her doktor aynı olmuyor sanırım 🤷🏼‍♀️ mesela 32de nst var çoğu doktor istiyor bakalım seninki isteyecek mi bazısı da daha geç istiyor nst

Bugün tam 31+0 olduk kuzumla haftaya Salı 32 kontrol var bakalım ne diyecek 🥹 çok özledim ultrasondan eve alabilseydik keşke 😀

Biraz iç kısımda canım dışardan pek belli olmuyor. Yani ben hiç göremedim bakınca.
Yaa içten mi dikiyorlar acaba idrar yapıncada yanıyor diyen oluyordu ama idrarla daha çabuk eriyip gidiyormuş zaten inşalalh çok dikiş atılmaz içim gidiyor düşündükçe😏enfeksiyon kapanda olabiliyormuş sanırım kadın olmak ne zor😞Rabbim yardımcımız olsun🤲Bende korkarım tekrar birlikte olmaya eşimle dikişler geçmiş olsa bile benim kvdeme nasıl oluyorsa 17 dikiş atılmış pek inanasım gelmedi çok sever abartmayı

X