2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
canım 95 de normal benim o sınırda bıraktı her gün her gün 100ü aşmadıkça zaten problem etmiyor endokrin bence hastane sonucu daha güvenilir tokluk da da sıkıntı yoksa rahat bir nefes alabilirsin
O zaman makina fazla olcuyor strip cihazın markasıyla aynı cihazı da yeni almıştım ama demek ki sıkıntı var tokluklar da iyi sorun yok diyete devam edeyim doğru yoldayım, boş yere moralimi bozmaya gerek yok teşekkür ederim ikinize de

O zaman makina fazla olcuyor strip cihazın markasıyla aynı cihazı da yeni almıştım ama demek ki sıkıntı var tokluklar da iyi sorun yok diyete devam edeyim doğru yoldayım, boş yere moralimi bozmaya gerek yok
Bence cihazı aldığın yer ile görüş bir bakılsın belli ki cihazda bir sıkıntı var.

Canım bunlar normal bir kutudaki çikolatalar nasıl tek tek paketleyecek misin
Hayır paketli satılanlar var aynı sitede. Linki şu Altın Sargılı Sütlü Çikolata Madlen 250g Glutensiz | Elit Çikolata fotoğrafı da koydum
Şimdi trendyoldan baktım, başka bir sürü seçenek var. Zevkinize göre üstüne sticker yaptırıp onu ayrıca yapıştırıyorsunuz. Trendyol linki TuNa Chocolate Tuna Çikolata Sargılı Sütlü Madlen Gümüş 1kg-ikramlık Çikolata Fiyatı, Yorumları - Trendyol fotoğrafı da alta ekliyorum

Ne demek eşlere bakmam biraz saçma olmuş sanki bazı doktorlar yapıyor ama başka bölüm olsa anlıcam kadın doğum hamilelik bu yani bundna önemli ne var canım benimde düşük kanım halâ düşük günde ikikez içmeme rağmen ptesi bakalım nedicek kan değerim için ama bana magnezyuma hiç bakılmadı

Bende aynı yani isim belli ama net değil ikinci bir isim olsa mı diye düşünüyoruz bir de ben senden 3 hafta öndeymişim 31. Haftadayız bizim zamanımız daralıyor
Bir de isimli hastane çıkışı yaptırıp ismi değiştirenler de var hala biz gibi Cemre Neva diyorduk cemre ismini Peygamber efendimizin degistirdigine dair rivayetler olması eşimin de illa bir ismi Türkçe olsun demesiyle Bilge Neva diye düşünmeye başladık ama kızımın abisi ısrarla Cemre Neva olsun diyor hala kararsızım.

Kızlar bebeğin toplanıp bi kenarı sertleştirmesi normal mi gerçekten? Gece acile gittim nst sancı yok dediler anlamadım neden oluyor bugün yine oldu 3 gündür oluyor doktoru da aramadım hastaneden doktora ulaştılar gece o da normal demiş ama size de bir danışayım her gün bu sorunu yaşayan var mı hafif bir ağrı oluyor bebek bi kenarda toplanıyor dışardan da görünüyor yani 1 dk kadar öyle duruyor sonra balon gibi iniyor geri. Bu kasılmamı ? Peki nst de neden görülmedi

Deneyim ben de şekerimi de etkilemezse hem de doğal ne güzel olur

Korkacak bir durum yok canım ilk gebelikte bütün arkadaşlar yaşadık hafta ilerledikçe dışardan da görünüyor bebeğin toplanması kaç hafta sürmüştü benim de ama şükür doğum 40ı bile aştı

öyle mi netten baktım erken doğum riski olabilir demişler korktum gerçekten bide 3 gündür bu şekilde oluyor öncesinde yoktu

Neva ben de istiyorum ilk kızım da Meva çok benzer olacak diye çekimserim Elif Neva Gülneva şeklinde de yakıştırdım

galiba bebek büyüdükçe herkesin düşüyor doğuma kadar böyle gider gibi doğal besinlerle de desteklemek lazım.

Kızlar nabzınız kaç çıkıyor genel olarak ? Benim nabzım hep yüksek şimdi tansiyon ölçtüm 12-7 çıktı nabız 108. Genelde 11-7 çıkardı ama nabız yine yüksek çıkıyor. Normal mi acaba

Ben cooook uzun zamandır yaşıyorum. Sorduğum doktorlar ebeler cevap vermiyo bende çözemedim nedir nedendir. Nst de çıkmaz çünkü nst de sanciyi görüyor kasilmayi anlamıyor. Haftalardır nst bağlanıyorum bağlı iken toplanma kasilma oldu ama nst ye yansımadı. Niye öğle bi tarafa toplaniyo bende bilmiyorum

Ay bende senden cevap bekliyordum. Aynen bana da baktılar yok bişey dediler korkuyorum ama 3 gündür niye böyle oldu anlamadım az önce gene oldu hafifte bir sancım var

Bide ebe parmakla muayene yaptı acilde 31. Haftamdayım bunu yapması normal mi sence?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…