2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Bende aynisini dedim 32 haftada 3 kg doğmaz diye bide insülin basladim 3 gün sonra bebek doğdu şekeri düşük doğdu insulinden diye onu bırak insulin plesqntadan gecmiyormus hile baktim nete
Dua etsin çocuk sağ salim doğmuş annenin şekeri yüksek olduğu zaman bebeğin pankreası insülin salgılamaya başlıyor o yüzden bebeğin şekeri düşmüştür yazık ya

neler koydun kız o kadar
Valla nasıl doldu anlamadım bebeğe hurclara koydum bir tane kalın yünlü tulum var çıkarken giydiririm diye o yer kapladı kendime 2 pijama bir gecelik , canped külot ped bir paket , mama, bebek bezi koyunca doldu eksik olmasın dedim

Zaten.dinlemiyorum ama işte her kafadan ses adamı daraltiyor kafasını olmadık şeyler sokuyor bakalim dahiliyeci ne docek ne yapacaz
Doktorun sorun yok demiş zaten kafana takma o yüzden. Kadın doğum doktorları en ufak bir sorunda hemen söylüyorlar ve önlem alıyorlar. Allahın izniyle bir sorun olmaz.

en iyisini yapmışsın sen hazırsım maşallah ben yıkadım daha ütü bekliyor sağlıklı gününde saaitinde gelsinler inşallah

Ah annelik ah nasıl biseymiş böyle asla tarifi yok.. küçücük eşyalarını bile özene bezene yerleştirdim hayatta düzenli biri değilimdir sadece ona özeniyorum tüm her şeyimi değiştirdi iki ay içinde bir daha hayatım eskisi gibi olmayacak , daha güzel olacak onunla iyi ki varlar bugün pek duygusalım

Ben hediyelik yaptırmıcam hastaneye lokum kolonya yeter gelen için bebek mevlütünde yaptırıcam hediyeliği tekrar tekrar masrafa gerek yok bu arada fotoğrafçıyı kaçtan tuttumuz bende yarın telefon görüşmesi yapıcam forografçıyla eğer normal doğum olursa doğumhanede çekim istemicem sezaryen olursa isticem

Hediyelik konusunda bende karar veremedim . Yaptırsam mı yaptırmasan mı emin değilim. Çok gelen olmaz hastaneye bende ama gelmeyen akrabalara vs verecek olursam baya yaptırmam lazım gibi bilemedim

Ben yaptırdım canım 50 adet yeter diye düşündüm yetmezse de yettiği kadar artık yapacak birşey yok herşey çok pahalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…