2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar bana folik asit önerisinde bulunabilir misiniz? Herkes folbiolü kötülemiş başka bir öneriniz var mı? Gebelikte kullanılanlardan olması tercih edilir.
Regenesis max on numara. Tedaviye başlamadan önce kullaniyodum süreç boyunca bırakmadım içinde bi sürü vit de var.

Kesinlikle bu erkeklerin duygusuzlugundan oluyo biraz da biz gibi hissedemiyolar. Hatta ben her kipirdadiginda sanki ilk hareketi gibi her işimi bırakıp ona odaklanıyorum. Eşime koş koş kipirdiyo diyorum 10 kere çağırsam 3 ünde anca gelip dokunuyo izliyo bi de biz 5 yıl bekledik uğraştık bu cimcime için. Açıkçası onun haline tavrına takmıyorum ben seviyorum kimse sevmesin çokta umrumda diyorum bide ben çok kıskanç biriyim heralde doğunca kiymetlimiisss deyip kucagimdan indirmem sanirim afsagfsahsgHxfshdgsh

Aynilar cnm o yüzden takmaya gerek yok biz en küçük kimildamisinda kıpır kıpır oluyorz onlar pek oralı olmuyor

Aynilar cnm o yüzden takmaya gerek yok biz en küçük kimildamisinda kıpır kıpır oluyorz onlar pek oralı olmuyor
Ama haklılar da yani bi yandan. Hissiyat hormonlar yok ki. Biz icgudusel hazırlanıyoruz doğuma kadar bağımız gelişiyor. Yoksa kolaymış özellikle yenidogan zamanında onca agri acıya karşılık uykusuz kalarak meme acısı çekerek belki leş gibi kokarak yeri gelir ac kalarak sadece bebekle deli gibi ilgilenmek. Akıl işi değil yani. Esim bakildiginda herhangi biri gibi davraniyo ama muayene zamanlarında daha ekrana görüntü gelmeden gözünü ekrandan ayirmiyo. Asla başka yere bakmiyo erkekler değişik eslerimjzjn birbirinden değişik

Tam 5 ay bitmişti 6 aya girerken 18 mm olmuştu. 27 kasımda 27 mm idi ondan 3 hafta önce de 27 mmydi. Sabit kalması iyi dedi ama yinr de korkuyorum tabi ki.

Bende ve bebeğimde hemen hemen sizinle aynı durumdayız bu gün tan 30+3 29 da iken bebeğim 1200 gramdı. bende tam 10 kilo aldım

Kızlar iyi akşamlar.Bebek arabası ve anne bebek çantası olarak ne aldınız? Bebek arabası araştırdım ancak çok kafam karıştı sizler ne aldınız
Merhaba, biz bebek arabası olarak cybex tercih ettik. Sağlamlık ve hafiflik açısından en mantıklı o geldi. Model olarak da eazy s aldık ama yurtdışından bir yakınımız aracıyla temin ettik. Türkiye'de fiyatlar %30 - %40 bandında daha pahalı ne yazık ki.
Bebek arabası almadan önce çok araştırdık. Büyük tekerlek çocukların konforlu olmasını sağlıyor ama tekerlek büyük olunca hem daha ağır hem daha hantal oluyor araba. Küçük tekerlekli modellerde de yollar düzgün olmadığı zaman yahut farklı kumlu taşlı zeminlerde sorun oluyormuş ama onlar da hafif. Arabaları almadan önce donanım haber ve şikayetvar gibi sitelerden mutlaka kontrol edin. Pazaryerlerindeki yorumlardan çok daha doğru ve güvenilir yorumlar var.

Anne bebek çantası olarak da şunu aldım. 100 150 TL'ye var fakat onlar da hızlıca parçalanıyor dedi tecrübeli arkadaşlar. Biz bunu daha sonrasıda laptop çantası yahut seyahatlerde pratik bir sırt çantası olarak da kullanırız diye düşündük. Amazon.com'da da çok fazla seçenek var, biz daha sonra fark ettik. Orda da yurtdışından geliyor ve ona rağmen hem daha ucuz hem daha kaliteli.

Herkese merhaba :)
Doğum çantasını hazırlayan var mı? Biz şu an 29+2'yiz, beşiği kurmak ve doğum çantasını hazırlamak dışında nerdeyse her şeyi hazırladık, bu ikisi için ocak ayını bekliyoruz ama ağırlaşır mıyım zorlanır mıyım emin olamadım. Doğum çantasını hazırlamak için en uygun zaman ne zaman?

Son düzenleme:
Yaa kıyamamBende normal kontrolde denk geldik ağzını açıp su içiyordu çok güzeldi videoya bile aldık hatta

Biz beşiği erken kurduk temizlik yapılınca çarşafları cibinliği falan serilcek dünde kıyafetlerini yıkadım şu 2-3 gün içinde valizi hazırlıcam artık 31+1 im ne olur ne olmaz

Bende de ablamdada migren var ama ablamında ki daha yopun oda acillik olurdu çoğu zaman hep nörolojiye git derlerdi ama küçük ilçede yaşadığı için ertelerdi gitmezdi zamanla baş dönmeleri vertigosu çıktı 3-4 yıl baş dönmeyi çekti bir gece düşüp başını vurdu baş dönmesinden meğer boyundaki damarı tıkalıymış ablamda hasar bıraktı felçli bazı kısımları ama ilaçlardan snra ne baş dönmesi ne migren kalmadı en baştan herşeyin tetkiki yapılması şart çok yalvardım izmire geldğinde gel gidelim hastaneye dye anlamazdı benimde miğrenim ona göre hafif acillik olmam pek majezik içiyrum karanlık oda sessizlik geçiyor bir şekilde ama bendede baş dönmesi ekleniyor bazen migrenime çok gittim doktora boyun beyin damarları falan çekildi şükür temiz vestibüler migren dediler teşhisi migren başlayıncada baş dönmesi olablirmiş migren olmadanda ama gerçek bir baş dönmesi değil şükür nöroloji ilaçlarıyla 1 yıl önce kontrol altına aldım şükür işersni zaman göstervek artık

Kızlar bana folik asit önerisinde bulunabilir misiniz? Herkes folbiolü kötülemiş başka bir öneriniz var mı? Gebelikte kullanılanlardan olması tercih edilir.
Canım ben folactive kullanmıştım severek içiyordum hamilelikten 6 ay önce başlamştm hamile kaldıpımda 14. Hafta bıraktım sonra multivitaminlere başladım ilk üç ay multivitamin kullanmak uygun değil çünkü

Aynen canım gayet iyi ben normal çizelgeden de bakıyorum haftaları ile uyumlu gitmeleri daha iyi bence şeker açışımdan normal doğum acısından vs
benimki de geri demedi sizi de boşa telaşlandırmayayim haftası ile alt sınırda dedi benimde ondan kafama takıldı size normal dediyse oleyy o zaman benim doktorum
Biraz fazla obsesifte

Tam 5 ay bitmişti 6 aya girerken 18 mm olmuştu. 27 kasımda 27 mm idi ondan 3 hafta önce de 27 mmydi. Sabit kalması iyi dedi ama yinr de korkuyorum tabi ki.
Aaa baya olmuş. Sabitlenmesi çok iyi uzunlukta iyi suan da zaten 25 altı riskli biliyosun. Keske benimde sabitlense. 34. Haftaları görürsek allahin izniyle korku kalmayacak zaten

Bende 27+1 ama daha birsy hazırlamadm yılbaşı sonrası 30 haftam dolacak ozmn başlamayı dusunuyorm inslalh kızıma kucukluklerinj filan ayıklayıp hepsini bir yıkayıp hazirlayacgm kendi eksiklerimi tamamliyorm emzirme atleti sutyeni fln aldm adece yastik fln suslmem kaldı bakalım insallah

Ayyy ablan da az şey yasamamis. Benim eşimde de vertigo var onu öyle gördükçe hem migren hem vertigo aynı anda olması insanı intihar ettirir heralde ben 20 yaşındayken başladı dediğin gibi nöroloji ye gittim ardı ardına. Migren teşhisi konuldu başka şey çıkmadı elhamdülillah. Ama zaman geçtikçe şiddeti artmaya başladı. Bazı kişiler yıllar içinde azalirmis bazı kişilerde tersi olurmuş. Senin hafif olması çok çok iyi maşallah. Su gebelikle doğumla da sifa buluruz tamamen gider inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…