2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
kızlar 2 parmak kadar azıcık tam buğday ekmekle peynir zeytin yedim 146 çıktı tokluğum 😒 sadece salata yersem ekmeksiz veya yoğurt o zaman iyi çıkıyor. Öyle de doyulur mu? Ne yapıcam stresliyim

Ya ben bunu eltimle eşimin amcasının karısına syledim hatta eltime ellettim bak hçkırıyor dye yengesi bebek karında hıçkırırmı kız dedi bunlarınki karnında hıçkırmadmı analamdımki
Benim kontrolüm vardı bügün, doktor özellikle hıçkırıklarını hissetmen bizim için önemli, artık sindirim egzersizlerine başlamıştır demek dedi. Bende 3 haftadır daha net hıçkırıklarını hissediyorum, çok şükür 🤲
33+5 im doktorum herşey yolunda dedi çok şükür.
Bebek 2200 kg 45.5 cm, bebek biraz önde artık 2 haftada bir görüşelim dedi.

Benim kontrolüm vardı bügün, doktor özellikle hıçkırıklarını hissetmen bizim için önemli, artık sindirim egzersizlerine başlamıştır demek dedi. Bende 3 haftadır daha net hıçkırıklarını hissediyorum, çok şükür 🤲
33+5 im doktorum herşey yolunda dedi çok şükür.
Bebek 2200 kg 45.5 cm, bebek biraz önde artık 2 haftada bir görüşelim dedi.
Oyy maşallah demekki hıçkırıyorlarmış bende ciğerleri gelişiyor diye bliyordum demekki sindirim egzersiziymiş bende ptesi kontrole gidicem bakalım napıyor kaç kilo oldu ne durumdayız çok heyecanlıyım

Şu çok bilmiş profesör doçent yengeler eltiler kvler sinirimi bozuyor🤣🤣
Bunu doktorlarda söylüyor bebek hıçkırıyor diye hatta bizim aylarımızda daha çok oluyormuş
Yoksa bebek öyle ritmik ve uzun süreli hangi hareketi yapabilirki
Valla anlamadım hiç mi kalp atışı gibi bişey hissetmemişler karnında hamilelik yıldan yıla versiyonmu değişiyor

kızlar 2 parmak kadar azıcık tam buğday ekmekle peynir zeytin yedim 146 çıktı tokluğum 😒 sadece salata yersem ekmeksiz veya yoğurt o zaman iyi çıkıyor. Öyle de doyulur mu? Ne yapıcam stresliyim
canım benim yer yemez ölçmüyorsun demi en az 1 saat beklemek gerek 1 saat sonrası için se çokta yüksek değil

Çok etkiliyor ya ve bırakınca daha da bozuluyor beni ishal yapıyordu bıraktım şimdi de bağırsaklarım çalışmıyor 🥺
İlk gebeliğimde kan ilacı hiç etkilemiyordu beni hatırlamıyorum hiç bu garip oldu 🙄 ben de valla bir gün 2 bir gün 1 alıyorum napim dengelesin diye

Kabızlık için duphalac verdi doktor olacak gibi olursa iç diye. Bayadır kabızım bunu da içmeye korkuyorum kullanan oldu mu hamilelikte bu şurubu

3-4güm düzenli ölç hatta 2 gün düzenli ölç kadın doğuma git o senn hangi bölüme gidiceğini söyler ona göre yönlendirir canım
Kadin dogumcu istedi dahiliye git şeker takibi istiyorum de diye şeker çıkarsa tedavisi uygularsa başla dedi 3 hafta sonra görüşelim dedi eğer insulin başlarsa ben direk gidecem duramam

X