2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Bebek dolabı için askı alıp memnun olan var mı? Ben bimden almıştım ama çok dar geliyor ve az almışım yeniden alayım dedim

Kızlar su rahim ağzı bence haftamız ilerledikçe kısalıyor benimde bugün kontrolüm vardı 30 mm dedi ki 10 gün önce 40 mm di
30 mm gayet iyi rahim ağzın kapalı dedi
Panik olmadım öyle bi şey de demedi hatta pilates yapiyorum devam edebilirsin dedi
Alttan muayenede gerekli görmedi bence hepimizin bu haftalar kısalıyor tedirgin olmayın derim 🤗
Bende endişeleniyorum. Galiba benimkide azaldi en son 37 mmdi bide vajinamda baskı hiss edince kısalma oldu sanıyorum.

Bide kızlar ben yine çişimi kaçırıyorumya oskurunce askırınca çişim akıyor en son 1ci trimestrda olmuştum boyle

Haber bekliyorum senden. Bence de progestan
Turnusol mavi renk oldu ama her yeri olmadı belli noktalar oldu nöbetçi doktor alttan ve ultrason muayenesi yaptı elle kontrol etti elle turnusol vajinada bekletti Protestan kaynaklı vajinal enfeksiyon dedi kese suları iyi açıklık yok kısalma yok normal bulgular dedi fitil verdi 3 günlük 3 gün sonra kendi doktorum kontrole çağırdı şimdilik Protestanı kestiler 🙏🏻

Turnusol mavi renk oldu ama her yeri olmadı belli noktalar oldu nöbetçi doktor alttan ve ultrason muayenesi yaptı elle kontrol etti elle turnusol vajinada bekletti Protestan kaynaklı vajinal enfeksiyon dedi kese suları iyi açıklık yok kısalma yok normal bulgular dedi fitil verdi 3 günlük 3 gün sonra kendi doktorum kontrole çağırdı şimdilik Protestanı kestiler 🙏🏻
Geçmiş olsun. Evet progestanda enfeksiyona yatkın oluyoruz ne kadar dikkat etsek de yabancı madde sonuçta. İçin rahatlamıştır

Kızlar bu bir kaç gündür tansiyonum 10-6 çıkıyor biraz düşük niye olur böyle acaba halsizim hep uykulu geziyorum modum da yok

Bende endişeleniyorum. Galiba benimkide azaldi en son 37 mmdi bide vajinamda baskı hiss edince kısalma oldu sanıyorum.

Bide kızlar ben yine çişimi kaçırıyorumya oskurunce askırınca çişim akıyor en son 1ci trimestrda olmuştum boyle
Bende kaçırıyorum öksürünce özellikle oluyor normal galiba :KK43:

Halıya çay döküldü 2 gundur siliyorum çıkmıyor iyice yayıldı neler neler döktüm bana misin demiyor belim.koptu ağrıdan duramıyorum halidan lekeden cikmadi
Sıcak suyun içine karbonat koyun ve bulaşık makinasi tableti eritin sonra da köpürte köpürte silin. En son bulaşık makinası parlatıcısı döküp leke üstüne temizinden silin. Çıkmış olması lazım, rica ederim 🙏😅🥰

Kızlar su rahim ağzı bence haftamız ilerledikçe kısalıyor benimde bugün kontrolüm vardı 30 mm dedi ki 10 gün önce 40 mm di
30 mm gayet iyi rahim ağzın kapalı dedi
Panik olmadım öyle bi şey de demedi hatta pilates yapiyorum devam edebilirsin dedi
Alttan muayenede gerekli görmedi bence hepimizin bu haftalar kısalıyor tedirgin olmayın derim 🤗
Merhaba, 30 mm sınırdır. 30 mm den aşağısı kısa sayılır ve istirahat önerilir. Sizinki şuan için güzel, bir sonraki kontrolde kısalma olmaz ise herşey yolunda demektir. Ha oldu ki aksi senaryo var o durumda da sorun yok biraz sıkı takip gerektirir sadece. Sağlıklı gebelikler dilerim ☺️🙏

Kızlar biliyorsunuz 50 gram şeker yükleme yaptırmış sonucum 140 üzerinde 157 gelmişti tam 1 hafta ölçüm yapmam istendi evde. Ona göre karar verilecekti. Bugün ilk kez akşam ölçtüm açlık 86 tokluk 107 çıktı. Vallahi inşallah böyle gider de şeker yok denilir ya 🥹

Bebek dolabı için askı alıp memnun olan var mı? Ben bimden almıştım ama çok dar geliyor ve az almışım yeniden alayım dedim
Ben bunu almıştım guzel..

X