2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Hayır arkadaşlar, çalışan herkes 16 haftalık ücretli izinde maaşına göre hesaplanan parasını alır. Bu doğum parası değil ücretli izinde ödenen maaştır. Cüzzi dediğiniz ücret 300 tl süt parası.
Aynen ben de onu söyledim biz maaş almaya devam edeceğiz 2018 de 300 lira almıştım cüzi dediğim ücreti bence o da az bir şey artmistir

Hayır arkadaşlar, çalışan herkes 16 haftalık ücretli izinde maaşına göre hesaplanan parasını alır. Bu doğum parası değil ücretli izinde ödenen maaştır. Cüzzi dediğiniz ücret 300 tl süt parası.
Ben ilk doğumumda süt parası gibi birşey almadım zaten çok azmış ama almadım onu bile

Kızlar merhaba mesajlarınızı okudum. Bendede az az rrgl ağrıları gibi ağrı oluyor son zamanlar bazen endişeleniyorum çok az oluyor amma hissedebiliyorum. Bide bişey sorucam son zamanlar kısalmadan korkuyorum kısalmanın bir belirtisini yasayan oldumu? Bende de sanki bebek asagiy dusmus gibi bi hiss var tuvaletimi yapinca sanki vajinam açılıyor gibi hiss ediyorum

İnşallah benim son bir haftam kaldı işte.
Çok zorlanıyorum gidip gelmekge iş yerim çok uzak daha yakınlara atanamadım. Bir an önce çıkıp evimde bebeğimle kendimle ilgilenmek istiyorum bizim ülkede dogum ucreti ve annelik mezuniyyeti diye bisey var 30cu haftada cikiyosun 4aylik tamm maaşın yatıyor bide dogum parasi yatiyor oda yrim ay falan. Ondan sonra işe donene kadar maaaş almıyosun sadece süt parası oda çok az bisey

Progestan çok akıntı yapıyor değil mi? Günde bir kez özellikle aşırı akıntım oluyor progestsndır diye düşünüyorum sonra akıntı azalıyor

Kızlar yarın diyabet doktorunda randevum var ama aklıma bişey takıldı 10gündür günde 6 kez dedikleri gibi ölçtüm sadece 2 kez tokluk (177-140) çıktı sınır 120
1 kezde açlık 108 çıktı sınır 90 yani 3 kez yüksek çıkan şekerim var
Sizce buna ilaç veya insülin verirlermi çok tedirginim
Hayır vermezler

Kuzum bu ürünü mutlaka dene mutfak halisina çay kahve döküldü çok iyi çıkardı çok memnunum 🤞
Deneyim canm alayım da 20231201_163701.jpg

Eklentiler

• 20231201_163658.jpg
    20231201_163658.jpg
    194,7 KB · Görüntüleme: 42
Psikolojim bozuldu kac gundur uğraşıyorum hali yıkamayı kurutmadan getirebilirim dedi zaten mühendis onay vermedi dogalgaz yanmadı ufo.ile bir odanın içinde ya sabır islak.hali.ile ne yapayım.ben

Kızlar merhaba mesajlarınızı okudum. Bendede az az rrgl ağrıları gibi ağrı oluyor son zamanlar bazen endişeleniyorum çok az oluyor amma hissedebiliyorum. Bide bişey sorucam son zamanlar kısalmadan korkuyorum kısalmanın bir belirtisini yasayan oldumu? Bende de sanki bebek asagiy dusmus gibi bi hiss var tuvaletimi yapinca sanki vajinam açılıyor gibi hiss ediyorum
Canım bende karnım aşağı düşmüş benim demiştim ve bebeği bacaklarımın arasında hissediyordum eğilince falan.

X