2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Kuru dut suyu içmeye başladım ama dutlarını da yiyorum normal dut gibi oluyor sıcak suda Allahım nasıl güzel. Biraz şekerli tabi zararı olur mu acaba ya. Yani düşününce meyve ama meyve de şekeri yükselttiği için çok yememek öneriliyor. Diyet listelerinde meyve sınırı var mı ne kadar yenmeli

Kızlar aranızda plasentası aşağıda olup sonradan yukarı çıkan var mı ? Varsa kaçıncı haftada çıktı ? 😊🌸
Benim 18. hafta falan gibiydi sanırım aşağıda demeye başlamıştı doktorlar ama rahim ağzını kapatma gibi bi durum yoktu. 27+3te gittiğim kontrolde hala tam olarak yukarda değil ama şu an normal doğuma engel olacak bi pozisyonda değil daha çıkar yukarıya o dedi

Gün içinde uyukluyorum öğleden sonra uyuyakalmış oluyorum sersem gibi kalkıyorum ilk üç ay bile böyle değildi ya 😅

Burda suyu fazla olan arkadaş vardı unutdum kendisini doktordan sonra haber et dedi..bu gün gitdim 6 günlük diyet yaptım ama suyu aynı azalmamış 10 gün sonra tekrar çağırdı hep takip edicem dedi..diyete devam gramı haftası iyi çok şükür

Merhaba, 30 mm sınırdır. 30 mm den aşağısı kısa sayılır ve istirahat önerilir. Sizinki şuan için güzel, bir sonraki kontrolde kısalma olmaz ise herşey yolunda demektir. Ha oldu ki aksi senaryo var o durumda da sorun yok biraz sıkı takip gerektirir sadece. Sağlıklı gebelikler dilerim ☺️🙏
Çok teşekkür ederim sagolun ne kadar güzel yazmışsınız 🤗😘😊

Burda suyu fazla olan arkadaş vardı unutdum kendisini doktordan sonra haber et dedi..bu gün gitdim 6 günlük diyet yaptım ama suyu aynı azalmamış 10 gün sonra tekrar çağırdı hep takip edicem dedi..diyete devam gramı haftası iyi çok şükür
Teşekkür ederim 🙏🏻 geçmiş olsun inşallah bir sorun oluşturmaz bu bizim için ilerleyen zamanlarda 🤲🏻

Aynen eylüle başlayabilirsek on numara olur ☺️ benim sınıf 20 kişilik ama maximum 15 kişi geliyor bazen 11e kadar düşüyor mevcut 😊 15in üzerine çıkınca zorluyor ama 😂 kaç haftalıksın? Ben şuan tam 27+3
26+5im ben de yakınız :) benim mevcut fazla ya gelen 20nin altına hiç düşmüyor bi de öğlenciyim ki full enerji geliyorlar malum zorluyor beni

X