2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Kızlar su rahim ağzı bence haftamız ilerledikçe kısalıyor benimde bugün kontrolüm vardı 30 mm dedi ki 10 gün önce 40 mm di
30 mm gayet iyi rahim ağzın kapalı dedi
Panik olmadım öyle bi şey de demedi hatta pilates yapiyorum devam edebilirsin dedi
Alttan muayenede gerekli görmedi bence hepimizin bu haftalar kısalıyor tedirgin olmayın derim

Benim de 35 falandı bu hafta 43 dedi ama dediğin gibi azalıyor artıyor bu du rahim ağzı

Evet canım artık rahimağzı gitgide kısalıcak
Doğumumuz yaklaşıyor rahimde kendini ona hazırlıyor

Yok kalıp gibi değil bendeki akıntı su gibi beyazlıklar var içinde progestan parçaları. Amniyondur diye korkuyorum
Yok yok korkma ben baştan beri kullanıyorum kilodumda ıslaklık oluyor bakıyorum beyaz akıntı ama etrafı kocaman ıslaklık oluyor kaç kez suyum geldi diye gittiysem hepsi progestan çıktı

Progestan çok akıntı yapıyor değil mi? Günde bir kez özellikle aşırı akıntım oluyor progestsndır diye düşünüyorum sonra akıntı azalıyor
Şuan tam o nedenle hastaneye geldim turnusol testi yapıyorlar canım son 1 haftadır aşırı arttı su gibi akıntılarım endişelendim doktoruma yazdım gel bi bakalım testle dedi ben progestandır diye umut ediyorum

Yok yok korkma ben baştan beri kullanıyorum kilodumda ıslaklık oluyor bakıyorum beyaz akıntı ama etrafı kocaman ıslaklık oluyor kaç kez suyum geldi diye gittiysem hepsi progestan çıktı
Progestan da kullanmıyorum ama bahsettigin akıntı tam da öyle benim de. Ben de enfeksiyon için şase kullandım ona başlamıştım.

Kızlar dün bebek kıpır kıpırdı. Bugün sabahtan beri ilk defa biraz önce kıpırdadı. Galiba pimpirik olmaya başladım. Sizde durumlar nasıl?

Kızlar dün bebek kıpır kıpırdı. Bugün sabahtan beri ilk defa biraz önce kıpırdadı. Galiba pimpirik olmaya başladım. Sizde durumlar nasıl?
Gece doğru düzgün hareket yoktu. Uyanıp uyanıp dürttüm. Gündüz hiç durmadı. Korkutuyolar sıpalar. O minik kıpırtı da içimi rahatlatmıyo benim öyle olduğunda illa büyük hareket istiyorum. Ama o hareketi almışsın için rahat olsun. Pozisyonu farklıdır

Bu aralar benimkide kıpırdamıyor eskisi gibi vurmuyor internette baktım artık yerleri daraldıgı için oluyormuş bi kaç kişi daha aynı şikayeti yazmıştı
Tatlı şeyler ye sol tarafına yat sakin ve düzenli nefes al ver kıpırdıycaktır

Sanırım o kapsül akıntısı gelince onun ıslaklıgı yayılıyor çamasıra geceleri bile uyanıyorum o akıntıya ıslaklıga
Evet birini deşip bakcam ne var şu kapsülün içinde. Sabah uyanıyorum ayağa kalktığım gibi akıyor. Sabah da kullanıyorum o da gündüz saatlerinde akıyor. Sonra şüpheleniyorum bebeğin suyu mu diye işte

Aynı benimkide kalktıgım gibi akıyor ben o yüzden ikisinide akşam yatmadan koyuyorum her türlü akıyor ama doktor normal fazlasını atıyor dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…