2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Yorucu olmayan yemekler yapılabilir ayakta kalmak etkiliyor 5 dk da bir çorba , salçalı makarna bitti gitti basit şeyler bir gün kahvaltılık yenir eşin yapmaz mı canın tost vs en azından böyle böyle geçecek zaman
Yapar ya artık yapmak zorunda zaten 😅 bi de doktor kısalmadan dolayı 39 görmez 37 olursa şükredelim dedi ya inşallah zamanında gelir bebişler 😔

Dün börek yapıp buzluğa attım yarım saat ayaktaydım mutfakta belim koptu ama sabah çıkarır tavada pişiririm ayakta kalmam çok , şimdi yoğurt çorbası yaptım 5 dk da unsuz bir tencere çıktı yarına da yenir 🤭

Ah ah kim yapacak bu işleri yemekleri 😩
Canım benim eve 7 aydır kadın eli değmedi düşün bi ara yardımcı geliyodu oda bıraktı
Sen sadece 10 gün sabrediceksin on günde hafif şeyler yersiniz eşin yapar onu yersiniz
İnşallah 10 gün sonra yeterli uzunluğa gelir rahatlarsın
10 gün sık dişini😕

Canım benim eve 7 aydır kadın eli değmedi düşün bi ara yardımcı geliyodu oda bıraktı
Sen sadece 10 gün sabrediceksin on günde hafif şeyler yersiniz eşin yapar onu yersiniz
İnşallah 10 gün sonra yeterli uzunluğa gelir rahatlarsın
10 gün sık dişini😕
Bebişler için her şeyi yapacağız artık 😔 10 gün sonra da doğum iznine ayrılacağım sanırım tekrar kısalma olabilir herhalde uzamış olsa da

Bebişler için her şeyi yapacağız artık 😔 10 gün sonra da doğum iznine ayrılacağım sanırım tekrar kısalma olabilir herhalde uzamış olsa da
Aynen canım herşey bebişler için🙏 34-36 yı görelimde allahın izniyle
Evet sen garantiye almişini izne ayrıl bu uzunluk çünkü bianda kısalıp bianda uzayabiliyor

Bugün başıma gelenler zaten .... Bu özel doktorun muayenesinden sonra devletin aciline gittim. Karından, çubuk ile vajinal sonra el ile tekrar vajinal muayene yaptı. Sonra nst ye bağladı sonra serumla 500 ml sıvı verdi sonra tekrar nst bağladı. Sonra tekrar elle muayene yaptı. kısalma ve açılma var yatış gerekiyor dedi. Yatış kabul etmeyip tekrar özel hastanenin acilin gittim. Oradaki nöbetçi doktor var evet kısalma var 26 27 arası ölçtüm ama tehlikeli bir açılma durumu yok yatışa falan gerek yok dedi. 10 günlük rapor yazdırdım eve geldim.
Evet baya sıkıntı olmuş. 😔 yanliz açıklık konusunda daha bi emin olacaginiz hekime başvurun derim. Haftaa bakımından biraz da ilerisiniz. Bu rahim ağzı doğuma yaklaştıkça kisalirmis zaten ama hani bi anda kisalma olayı insanı endişeye sokuyor. Mümkün oldukça yavaş hareket ve az hareket etmesiniz. Çamaşır yıkadım asayim evi süpüreyim bulaşık mak bosaltayim vs vs gibi şeylerden bi sure uzak durmak gerekli. Eğil dogrul olmamali. Yanınıza destek olacak birileri varsa yardım isteyin. En azından 10 gün kadar bi dikkat edin belki tehlikeli bi durum değil.

Evet baya sıkıntı olmuş. 😔 yanliz açıklık konusunda daha bi emin olacaginiz hekime başvurun derim. Haftaa bakımından biraz da ilerisiniz. Bu rahim ağzı doğuma yaklaştıkça kisalirmis zaten ama hani bi anda kisalma olayı insanı endişeye sokuyor. Mümkün oldukça yavaş hareket ve az hareket etmesiniz. Çamaşır yıkadım asayim evi süpüreyim bulaşık mak bosaltayim vs vs gibi şeylerden bi sure uzak durmak gerekli. Eğil dogrul olmamali. Yanınıza destek olacak birileri varsa yardım isteyin. En azından 10 gün kadar bi dikkat edin belki tehlikeli bi durum değil.
Haftaya cuma tekrar randevum var bakalım sonra duruma göre annemi çağıracağım en azından ev işlerimi görür

Atılınca noluyor peki hesap mı siliniyor? Ben hiç ceza yemedim de 😀 en olmadı başka hesap açma şansımız olmuyor mu
sanırım ceza yemene az kaldı :KK70: :KK70: ha gayret :)))
atılınca tekrar hesap açılmıyor diye biliyorum ya da geçici hesabın donduruluyo duruma baglı..

X