2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Merhaba kızlar. 25 haftalık ikiz gebeyim iki gündür arada gidip gelen adet ağrısı gibi ağrım oluyor bacağıma falan vurup sızlıyor bide dün tırnak ucu kadar kahverengi lekelenme gelmişti ve bebeklerden birini çok çok aşağıda hareketleri düzenli de değil günde çok az hareket ediyorlar endişelenmem gerekir mi sizce :/ enfeksiyon mu var acaba diye de düşünüyorum
Canım zaten riskli gebelik ikiz oldugu için hiç ihmal etme doktora görün derim lekelenme gebelikte önemli ihmale gelmez doktora git için rahat etsin

Tam acı diyemem ama çok rahatsız ediyor. Uyanmadan dönmem mümkün değil karnım çok büyük olmamasına rağmen uyurken rahatsız ediyor.Soluma dönük duramıyorum uykuya dalamıyorum sağıma dönmek zorunda kalıyorum. Vücudum sürekli sırt üstü yatmak istiyor onu da yapamıyorum. Uykular gittikçe kalitesizleşiyor.
Bende sırt üstü yatmak istiyorum yatamıyorum sürekli solda bende uyuyamıyorum benimde çok büyümedi karnım ama sağa sola dönerken acıtıyor gece hiç uyumadım belki 1-2 saat dalmışımdır okadar uykusuz geceler şimdiden başlıyır gibi

Merhaba kızlar. 25 haftalık ikiz gebeyim iki gündür arada gidip gelen adet ağrısı gibi ağrım oluyor bacağıma falan vurup sızlıyor bide dün tırnak ucu kadar kahverengi lekelenme gelmişti ve bebeklerden birini çok çok aşağıda hareketleri düzenli de değil günde çok az hareket ediyorlar endişelenmem gerekir mi sizce :/ enfeksiyon mu var acaba diye de düşünüyorum
Canım bende 21 haftalık ikizim adet ağrıları sırttan bele belden böbrek altından kadıklara oradan rahme geliyorsa doktorum mutlaka hastaneye gel nst ile bakalım diyor endişe etme ama bir acil doktoruna görün istersen serum veriyorlar magnezyumlu rahatlıyorsun benim kasılmalarım 16. Haftadan beri oluyor hep öyle durumda doğumhaneye gidiyorum magnezyumlu serum alıyorum nst ile bakılıyor geçmiş olsun 💐

Canım bende 21 haftalık ikizim adet ağrıları sırttan bele belden böbrek altından kadıklara oradan rahme geliyorsa doktorum mutlaka hastaneye gel nst ile bakalım diyor endişe etme ama bir acil doktoruna görün istersen serum veriyorlar magnezyumlu rahatlıyorsun benim kasılmalarım 16. Haftadan beri oluyor hep öyle durumda doğumhaneye gidiyorum magnezyumlu serum alıyorum nst ile bakılıyor geçmiş olsun 💐
Daha öncede ağrım olmuştu doktorum nst den bakmadı bu sefer ben kendim isteyim o zaman serumu da doktoruma söyleyim çok teşekkür ederim canım

Kızlar aylar sonra sabah kahvaltıda sucuklu yumurta yedim ya 🥲 iyi pişmişti masada vardı canım çok çekti iki tane yedim ekmekle 😅 nasıl korkutmuslarsa rahat rahat yiyemedim de aranızda yiyen var mı

8 kilo aldım ben 163 boy 57 kilo oldum 38 beden kumaş pantolonlar olmuyor hiç evdeki ama yinede lcw bakayim
Normal kumaş pantolonlar olmaz tabii benimkilerde 3. Aydan itibaren olmamaya başlamıştı bebek hemen çıkmasa bile şişkinlik bile yetiyor😄 lcw çok memnun kaldım. Ama genelde pantoloj değil elbise alıyorum dogum sonrası da kullanabileyim diye

Kızlar aylar sonra sabah kahvaltıda sucuklu yumurta yedim ya 🥲 iyi pişmişti masada vardı canım çok çekti iki tane yedim ekmekle 😅 nasıl korkutmuslarsa rahat rahat yiyemedim de aranızda yiyen var mı
Afiyet olsun sucuk yiyorum sosis salam hiç yemedim ama. Sucuktan bir şey olacağını sanmıyorum zaten pişirmişsiniz

Ben canım istedikçe (arada), miktar olarak abartmadan (4-5adet) yiyorum. Benim doktorum her türlü eti yiyebilirsin önemli olan çok iyi pişmiş olması demişti. Tütsülenmiş et yiyeceğim zaman da ufak bir ısıl işlemden geçiriyorum bu yüzden ☺️

Bende bu sabah çocuklara yapmıştım bi kaç lokma yedim sucuklu yumurta ama normalde de pek sevmem zaten öyle sucuk. Salam sosis falan hiç yemem. Bi kaç lokmadan da bisey olmaz ya 😃

Merhaba, anakucağı babybjörn aldım ama muadilleri de aynı görünüyor. Çocuk ilk doğduğunda arabaya koymak için olan şeye hem puset hem anakucağı dendiğini gördüm onu soruyorsanız maxi cosi cabrio fix aldım.
Benimde babybjörn dikkatimi çekti birde elektirikli olanlar var kendi kendine sallanan 2-3 modu olan ikisi arasında kaldım

X