2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Ben bebeğimi sallayarak uyutmak istemiyorum desteksiz uykuya alıştırmak istiyorum o yüzden hiç bakmadım. Sallamak dışında bir fonksiyonu var mı anakucağı almalı mıyız
Ben uyuması için almak istemiyorum
Bi kaç sayfada gördüm pozisyonundan dolayı bebekler daha rahat ediyorlarmış, rahat gaz çıkarıp rahat tuvaletlerini yapabiliyolarmış diye okudum
Ne kadae doğru bilmiyorum ama

Ben uyuması için almak istemiyorum
Bi kaç sayfada gördüm pozisyonundan dolayı bebekler daha rahat ediyorlarmış, rahat gaz çıkarıp rahat tuvaletlerini yapabiliyolarmış diye okudum
Ne kadae doğru bilmiyorum ama
Valla benim bi çocuğum var 2. Geliyor
Yani nefes almak için bile alınması gerekir ya 😀 en azından ben de ikisine yetenilirim 🙈

İkisinide denemek için mi aldın canım🤣
Ben babybjorn alıcam galiba
İkisini de aldım sallanan Kraft sohoyu her çocuk sevmiyormuş ama bence çok kullanisli
Baybjorn de hem motor gelişimi hem de hareketleri ve kullanımı açısından daha pratikmiş başta almamıştım sonra ondan da aldım 🤣

Benimde babybjörn dikkatimi çekti birde elektirikli olanlar var kendi kendine sallanan 2-3 modu olan ikisi arasında kaldım
Birkaç arkadaşım ana kucağı aldıktan sonra çocuğun asla yatmak istemediğini söylediler. Bu yüzden riske girip elektrikli olanı alamadım. Ama aklımda da kaldı açıkçası😅

Biz bundan aldık kuzenim kullanıyordu bebeğine çok memnunmuş hatta misafirliğe geldiler bebişle bunu da getirdiler orda durdu hep kendini öne geri salladı arada eli ayağı kıpır kıpırdı seviyordu biz de aldık fiyatı da uygun diğerlerine göre 🤭

Eklentiler

• IMG_7773.png
    IMG_7773.png
    306,1 KB · Görüntüleme: 31
İkisini de aldım sallanan Kraft sohoyu her çocuk sevmiyormuş ama bence çok kullanisli
Baybjorn de hem motor gelişimi hem de hareketleri ve kullanımı açısından daha pratikmiş başta almamıştım sonra ondan da aldım 🤣
İyi yapmıssın canım ikisinide denemiş olursun ilerdeki bebişinde kullanır inşallah😊

turşu bende yemiyorum
Çok canım istiyor
Bi sefer bi tabak yedim tansiyonum 13/8 oldu sonrasında 1-2 adet alıyorum 🫨
Evet ya direkt benim direkt parmaklar şişiyor yüzükten anlıyorum ki ödem oluyor ve zor geçiyor . Yemiyorum artık 🥹 o kadar çok da var dolapta 🙈

Bende bilmiyorum hatta üzüldüm yani bebeğime yetmiyordur diye ama eşim saçmalama diyor doktor da bu durumdan memnun çok iyi diyor 😅 ama bence son 2 ay alırım diye düşünüyorum bir anda
Hiç mi almadınız 😀😀 keşfette bir gebe gördüm 6 aylıktı sadece 1,5 kg aldım bebeğim de gayet iyi diyordu 😀

X