💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Şimdi tabloya baktım oyyyy kıyamam ben sana 8 deneme mi canım benim keşke üzüntülerini yorgunluğunu bir nebze hafifleteblsem uzaktan da olsa sarılıyorum sana. İnşallah en güzel doğum günü hediyeni alırsın geç olsun senin olsun. Canım benim.

Çok teşekkür ederim öyle böyle geçiyor kötü günler. Unutulmuyor ama acısı hafifliyor. Bundan sonrası güzel olsun hepimiz için

Çok teşekkür ederim öyle böyle geçiyor kötü günler. Unutulmuyor ama acısı hafifliyor. Bundan sonrası güzel olsun hepimiz için
Burdaki herkes içi yaralı bir çoğumuzun kayıpları var , bir çoğumuzun hevesleri var kursağında kalan , birazımız fazla korkulu, birazımız fazla tedirgin herseyden korkuyor çünkü olumsuzluklar gördük İşte zaten hepimizi burda toplayan şeyler bunlar , destek olmak, umut olmak , nefes aldığımız sürece umudumuzun hep olması gerektiği İle yüzleşiyoruz burda , her biriniz iyi ki varsınız , şuan burada kim varsa bu ay yada üç beş ay sonra rabbim kucağını doldursun hamile görünce miniş bebekler görünce yutkunamıyoruz bazen hayal bile kuramıyoruz ya , Rabbim hepsini görüyor , duyuyor

Aminn ne güzel anlattınız yüreğinize sağlık. Ben kimseye dökmedim içimi burada dertleştim çoğu zaman, bazen de eşimin omzunda ağladım konuşmadan. Ne ailemden birine ne yakın arkadaşlarıma anlatmam. Burası iyi ki var

Ne kadar güzel yazmışsın , her şeye ağlıyorum zaten oturdum buna da ağladım. Bende ikiz kızlarımı kaybettim 21. Haftada
Allahım hepimizin yüzünü güldürsün , isteyen herkese sağlıkla kucağına alabileceği bebişler nasip etsin

Transfer önce kan tahlili yapıldı mı değerlerin nasıl olması gerekiyor progesteron 0.10 FSH 1.9 estradiol 682.9 bu sonuçlar nasıl e2 çok yüksek geldi fakat bilmiyorum sizlerin nasıldı transfer öncesi ?

Transfer önce kan tahlili yapıldı mı değerlerin nasıl olması gerekiyor progesteron 0.10 FSH 1.9 estradiol 682.9 bu sonuçlar nasıl e2 çok yüksek geldi fakat bilmiyorum sizlerin nasıldı transfer öncesi ?
Sadece e2 ye bakıldı transfer hazırlığına başlamadan 50 altı olmasını istiyorlar diye biliyorum. Progesterona transfer günü bakılmıştı. Sizin e2 biraz yüksek çıkmış adetin 2. Günü mü yaptırdınız tahlillerinizi?

Yok adetten sonra yapıldı perşembe günü yapıldı adetli değildim çarşamba günü transferim var yüksek geldi banada çok bu şekilde transfer olucak bilemedim sizlere danışmak istedim bahçeciye gidiyorum kafam çok karıştı

Canım benim başın sağolsun ama biliyorsun dimi cennetin kapısında karşılayacaklar bizi Benimde oğlum olmuştu doğduktan 45 gün sonra Melek oldu gördüm dokundum çok zordu minicik kefenlenip toprağın altına girmesini izlemek Bütün acılarımız son bulsun inşallah , mutlulukla ayrılalım bu topikten

Çatlatma iğnesi yapılacak mı? Bazı hastalarda yumurta geliştirip çatlatarak transfer yapıyorlar. Bu durumda sonuçlarınız normal olabilir. Sorun yaratacak olsa zaten tedavi iptal edilir merak etmeyin.

cinnabon ikinizin de başı sağolsun. Siz çok daha zor daha ağır şeyler yaşamışsınız. Allah bir daha yaşatmasın sağlıklı hayırlı evlatlar versin

Çatlatma iğnesi yapılacak mı? Bazı hastalarda yumurta geliştirip çatlatarak transfer yapıyorlar. Bu durumda sonuçlarınız normal olabilir. Sorun yaratacak olsa zaten tedavi iptal edilir merak etmeyin.
Yok çatlatma iğnesi yapılmayacak Estrofem yükseltmiş olabilir ama bilemedim çok yüksek

Ah çok zor, başın sağolsun evlat acısı gerçekten çok zor bir şeymiş. Allah sabır versin bu acıyı yaşayan herkese
İnşallah acılarımız son bulacak sağlıkla kucağımıza alacağız bebişlerimizi

Benim ilk transferimi yapan merkez 2 günde 1 e2 kontrolü yapıyordu transfer öncesi , hep böyle yüksek çıkıyordu hatta 1000 küsür falan çıkmıştı , normal demişti o zaman doktor

Benim ilk transferimi yapan merkez 2 günde 1 e2 kontrolü yapıyordu transfer öncesi , hep böyle yüksek çıkıyordu hatta 1000 küsür falan çıkmıştı , normal demişti o zaman doktor
Yüksek olması iyi o zaman anladığım kadarıyla dondurulmuş olucak benim tutunmaya engel olmaz umarım sonuçlarım

Kızlar ben geldimmm bu sefer misafirimle geldim sıpaaaa korkuttu eşşol eşşek böyle mi görecektim ben keseyi daha anne olmadan yaşlandırdı. Şükürrrrr
Yaaa çok şükür çok çok çok çok. Çok sevindim kuzummm. Uykumdan uyanıp baktım sana

Bu arada kan testi, idrar testi fark etmez. Kimin içi nasıl rahat edecekse, keyfi nasıl istiyorsa, gönlü nasıl hoş olacaksa öyle takip edebilir ❤ bence hepimiz aynı korkulara sahibiz, önemli olan sonunda mucizelerimize kavuşmak

Sakin ol benimde kanamam var iğneden başka şuan yapacak birşey yok dediler herşey nasip dua et sağlıksızsa Allah en güzelini bilir duam seninlr kardeşim
Canım kanaman durdu mu dün gece soracaktım unutmuşum aklımdasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…