💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Az kaldııı evet ama doktorum 27sinde kanda test dedi ama o güne kadar nasıl beklicem bilmiyorum erken test yapan varmı bugün 8.
27 nısan da benim ultrason günüm kese görcem insallah uğur getırsın ben 8.gün evde erken gebelık yapmıştım çıkmıştı
peki belirtin varmıydı gebelikte ilgili sanki birşey hissetmiyor gibiyim sanki adet olcakmışık gibi bi his gelip gidiyor okadar

Az kaldııı evet ama doktorum 27sinde kanda test dedi ama o güne kadar nasıl beklicem bilmiyorum erken test yapan varmı bugün 8.
Sizin ekipten yok canım test yapan. Herkes temkinli.. Bi tek @ha_c var onun pozitif çıktı
bi de retro dönemindeyi diye yeni işlere kalkışmayın diyorlar ama yarım kalan işlerin tamamlanması için çok doğru bir zamanmış. Embriyolarım dondu şubat ayından. Şimdi transfer oldu retroda aslında hepsi kafa kurcalıyor rabbim isterse dengeleri değiştirir ve verir

Hiçbir belırtı yok hatta adet olacakmışım gıbıydı akıntı hıssedıyordum tuvalete gıdıyorum bakıyorum progestan akmış ama ben kendi tecrübeme dayanarak ılkınde iki tane 3.gün embryom transfer edıldı erken doğumda kaybettim bunda bır tane 3.gün embriyom transfer edıldı transferin ıkı ve üçüncü günü sanki toplu igneyı alıp kasıklarıma batırıp duruyolarmıs günü hıssettım oku transferde de böyle oldu pozitif gördüm 5.gn embriyosunda nasıl olur bılmıyorım

Amiin canım inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin.Öyle gerçekten az göz yaşı dökmedik çocuğumuz olsun diye şimdi Rabbim hayal ettiğimizden daha fazlasını verdi. Ama insanlar çok kötü

Kızlar ben geldimmm bu sefer misafirimle geldim sıpaaaa korkuttu eşşol eşşek böyle mi görecektim ben keseyi daha anne olmadan yaşlandırdı. Şükürrrrr
Ayyy yüreğimiz ağzımıza geldi valla aşırı sevindimmmmmm hepimize ders olsun lütfen kimse doktorunun söylediklerinin dışına çıkmasın boşu boşuna stres oldun bak. Ne dediler???

Bende kalp atışı için 1 hafta sonra kendi doktoruma gidicem ben ilk ikiz duyduğumda o kadar çok sevindim ki içimde 2 tane can taşımak çok mucizevi geldi ama insanlar sağolsun kursağımda bıraktı

Bende kalp atışı için 1 hafta sonra kendi doktoruma gidicem ben ilk ikiz duyduğumda o kadar çok sevindim ki içimde 2 tane can taşımak çok mucizevi geldi ama insanlar sağolsun kursağımda bıraktı
Ayy hiç aldırış etme onlara ne oluyor doğuştan arkadaş olarak doğacak mınıkler

Ayyy yüreğimiz ağzımıza geldi valla aşırı sevindimmmmmm hepimize ders olsun lütfen kimse doktorunun söylediklerinin dışına çıkmasın boşu boşuna stres oldun bak. Ne dediler???

Ayy hadi gözün aydın catladık kızz meraktan biz korktuk ne olmuş anlat
Teyzeler doktor ilk defa gördüğüm bir doktordu vajinal baktı şimdilik tek kese gözüküyor 6.64 mm boyu ve haftası bugünkü kan değerlerinle asıl uyumlu 7800 lerle değil muhtemelen laboratuvar eski cihaz kullanıyor bazen oluyor böyle cihazdan kaynaklı ikinci kayıp kese dış gebelik kan birikimi hiç bir sıkıntı yok kesenle bugünkü kan değerin uyumlu asıl absürt olan 7800 ler o gün bir hata yapılmış dedi

Annem duyunca gerekirse 1 yıl kalırım senin yanında bakar büyütürüz dedi babam isterse 5 tane olsun kizim niye canını sıkıyosun bizim ne işimiz var geliriz deyince çok rahatladım bu cuma gelecekler yormayım kendimi diye ama herkes anne baba vicdanına sahip değil tebrik edip moral vereceklerine insanın moralini bozuyolar

Yaa ben dedım yanlslık olmuştur diye hadı gözün aydın rahat uyu bu gece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…