💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Çok sağol canım benim çevremde kimse bilmiyor merak eden birilerinin olması çok güzel
dün gece alıntılayıp sormayı unutmuşum alıntıyı ekle butonunu görünce kimi alıntıladım diye bakınca sana sormak istediğim aklıma geldi. Umarım iyisindir

İnşallah pozitifi göreceksin Nisan ayı bol gebişli bir ay oldu ben yedinci gün test yapmıştım, ne zaman yapmayı düşünüyorsun kaçıncı gün embriyosu

İnşallah pozitifi göreceksin Nisan ayı bol gebişli bir ay oldu ben yedinci gün test yapmıştım, ne zaman yapmayı düşünüyorsun kaçıncı gün embriyosu
Ahh Rabbim o mucizesini bize de göstersin inşaallah 5. Gün embriyosu 10. Gün test yapmayı planlıyorum.. Cuma günü nasip olursa..

M MaviNefess bu tablo belki sana da uğurlu gelecek canım edahandro eda reis yeni anne adayımız var
hoşgelmişş sefa getirmiş ❤
Hoşgeldin canım aramıza ❤ Canım ilk sayfada ilk yorumda bir tablo var bana ordaki bilgilerini verebilir misin? Seni uğurlu tablomuza ekleyeyim birlikte hamiş haberini alacağız inş'ALLAH
Kanama durdu ama kahverengi lekemsi şeyler oldu dün ki gibi gelmiyor tedirginim ama gece 5 kez lavaboya kalktım
Çok şükür canım kız hepinizde aklım kalıyor Allah sağsalim bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin ❤ çok şükür herkes iyi, asayiş berkemal
İkizde 500 den fazla çıkıyor kuzum senin son değerin ne ?Baktın mı benim 10.51 falandı baya yüksekti ikizlere hamileyken çünkü inşallah artar ikizdir .
Kuzum bana şimdi cinsiyet isteğin ne diyorlar, cinsiyet isteğim yok ama ikiz isteğim var diyorum ikiz bebişler istiyorum ama sağlıkla, hayırlısıyla istiyorum. Ama şunu da biliyorum, değerim ikize göre çok düşük 3. Gün embriyosu 12. Gün 133 çıktı. Yani pek mümkün değil ama olsun mucizeler bizim için, burda mucizelere tanık olduk, benim bir mucizem gerçek oldu, belki bu mucizem de gerçek olur

Cinsiyet pek önemli degim Zaten önemli olan sağlıkla kucağımıza almak bir an önce değerlerin çok güzel zaten tabiki nasip kısmet herşey bir bakmışsın çift olmuş rabbim ne derse o insalalh rabbim nasip eder.Benimki 5.gun emriyosuydu 3 gün emriyolari nasıl bilmiyorum ama Mucizelere inanıyorum ve Rabbime bırakıyorum herşey gönlünce olur umarım bende burada hamileyim diye bilirim inşallah sağlıkla kucağıma alabilirim

Amin amin kuzum. Bak araştırırken bir kaç tane şöyle yorum buldum akadınlar kulubünde. Rabbim bana da nasip eder inşalah

Eklentiler

• IMG_20240423_102339.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 48
Amin amin kuzum. Bak araştırırken bir kaç tane şöyle yorum buldum akadınlar kulubünde. Rabbim bana da nasip eder inşalah
Edacım inşallah ikiz olur seninkiler hayalin gerçek olsun inşallah. Düne kadar değerim ikiz gibiydi dünkü streste tek olsun benim olsun derdine düştüm Allah kimseye o stresi yaşatmasın hayırlısı neyse o olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…