💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Rahat olmak daha iyi sanırım bu süreçte. Önceki transferimde aşırı dikkat etmiştim yediğime içtiğime, iş yerinden bikaç gün izin almıştım bu sefer saldım amaaan dedim tutacaksa bu çocuk benim nasibimse tutunur, ağır iş yapmadan akışına bıraktım. Bundan sonraki sürecimiz de çok rahat geçer umarım

Bende bugün ikinci kez kan verdim
9.Gün 364
11.Gün 885
Allah’ıma şükürler olsun sağlıkla devam etsin hepiniz dualarımdasınız
Ohhh maşallah maşallah ❤ çok güzel artmış canım ohh çok şükür biriciğimm ❤
Çalışıyorum kuzum. Günde bir Türk kahvesi, bir kafeinsiz filtre kahve, 3-4 bardak da çay içiyorum. 200 ml kafeini geçmemeye özen gösteriyorum. Ben ilk transferimde raporluuydum, evde yattım ve tutmadı. Bu transferim bayrama denk geldi ama hep ayaktaydım. Sadece iki gün dinlendim. Sonra ayaklandım kuzum. Kabak çekirdeği, kefir, avakado yemeye çalıştım bol bol.
Elhamdurillah kızlarrrr değerim 375 ismimin yanına hemen hamile emojisi koyar mısınız rabbim şu mübarek günde isteyen herkese nasip eyle
Ayyyy yy çok şükür arkadaşım çok sevindimm hemen koyuyorum
Yaa ben dayanamadım dün kan testi verdim aslında ama emin olmak için yarını bekliyorum
Eee pozitif miiiiİİ test sonucu

Ne iş yapıyorsun masa başı mı ayakta mısın? Ben masabaşı Allahtan ama çok yoğun ve stresli bi işim var umarım süreç beni zorlamaz. Kahve hiç içmedim tutunmayı engelliyomuş diye ama birer bardak içerim artık

Ayy zor dayandım buraya yazmamak için betam 266 gelmiş 7. günde çok şükür

3. Gün yarım doz catlatma ignesi oldum ilk transferimde yine 7 gün test vermiştim 17 çıkmıştı iğne etkisiyle bu değerin de bir kısmı çatlatma ignesi etkisi muhtemelen.

Test gunum 27 nisan .25 nisanda ise baslayacagim .24.04.24 te erken idrar testi yapsam mi diyorum ama hic cesaretim yok . Bir yandan diyorum kizima ve esime supriz hazirlarim bir yandan diyorum tek basima oldugum anda tek cizgiye nasil dayanirim

Idrar testini ne zaman yaptiniz

Test gunum 27 nisan .25 nisanda ise baslayacagim .24.04.24 te erken idrar testi yapsam mi diyorum ama hic cesaretim yok . Bir yandan diyorum kizima ve esime supriz hazirlarim bir yandan diyorum tek basima oldugum anda tek cizgiye nasil dayanirim
Yap bence canım benimde cesaretim yoktu ama yaptım yapınca daha bi rahatlıyor insan

Yaa maşallah bak çıkmış iştee iğne etkisi falan değil bu

Canım benim de transferim cuma gunu, pazartesi iş başı olacak.
Dr 10 günlük rapor yazarım diyor ama benim pazartesi işte olmam gerekiyor.
Doktora çarşamba perşembe transferin olması konusunda ısrarcı oldum dinlenmek için ama Dr çokta sallamadı beni, illaki yatman gerekmiyor diye.
Oturmalı bir işin varsa, kaygı edecek bir durum yok aslında. Biz psikolojik men yatarak iyi hissedeceğiz kendimizi. Tıpta transfer sonrası yatmanın kanıtlanmış bir faydası gorulseydi doktorlar eminim transfer sonrası yatış verirdi.

Bence yarın da yapsanız çıkar gaza getirmiyim ama beşinci gün embriyosu beşinci günden itibaren çıkıyor geç tutunsa yedinci sekizinci gün illa çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…