💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Yeminlen benim de aklıma üçüz geldi de dillendirmedim hayırlısı olsun diyelim
B Boniva Allah hayırlısını versin ya üçüz çok zor gebeliği de riskli. Ben de başından beri hiç ikiz istemiyordum evlendiğim günden beri eşim ikizlerimiz olsa diye dua eder hep sustururum, son transferimde ikiz yerleştirildi, bak dedim senin dualar tutacak gibi çok zor geliyor ama bakalım bunca yıl sonra gelmiş, gelene razıyız

Kan verdiniz mi

Bana iki kan yeter dediler kuzum. Daha vermeyeceğim. İki günde bir idrar testiyle kontrol ediyorum ❤ bebişlerim yerinde duruyor mu diye (mahsus bebişlerim diyorum, evrene msj olarak )
Vereydin eyiydi:)) tahmin yürütürdük ver kız ver

Kızlar affınıza sığınarak bir şey soracağım bu süreçte cinsel ilişki yasak dimi ben yasak diye biliyorum ama eşimden köşe bucak kaçıyorum çok sıkıştırıyor artık kavga edeceğim az kaldı. Yasak diye biliyorum artı gram istek yok şu an bende psikolijk olarak ilk başta ama erkeklerin maşallahı var her anımda destek olan adam bu konuda anlayışsız artık geçti yasak değil diyor da ben istemiyorum şu an mümkün değil

Canım prof osman develioğlu nu takip ediyorum ben. Kıymetli bi tüp bebek doktoru ve cinsel ilişki tüp bebeğin hiçbir aşamasında yasak değil diyor. Ona güveniyorum. Ama ben de kalp atışından önce düşünmüyorum, erken gibi geliyor henüz.

ay aman bende şu an düşünmüyorum sabretsinler azcık

Bizim transfer sonrası verdikleri kağıtta yasak yazıyor kocam aylardır bekliyor ya napıcaz bilmiyorum korkuyorum ben de kalp atışına kadar beklerim kesin. Bi de daraldı gibime geliyor sizin de öyle mi progestan sokarken zorlanıyorum

Canım ben zaten ailemin yanındayım eşim başka sehırde ama biz sabrdicez eşimde korkar istemez zaten 28 haftalık ıkiz bebek kaybımız oldu onda bıle bırlıkte olmadık hıc oncelıkle doktorunuza danışın ben ve eşim için öncelıklı olarak şu anda bebek önemli gerçekten

Doktora danışmak lazım bazılarında hıc sıkıntı olmuyor ama ilk zamanlar yasak dıye biliyorum

Affınıza sığınarak bende birşey sormak istiyorum. İlk zamanalarda ağda yasak mı acaba? Eğilip doğrulmak zarar verırmı bilmiyorum korkuyorum. Haftaya gittiğimde vajınal muayene olmaktan çekiniyorum. Traşlamakta erken cıkartıyor sevemıyorum bir türlü. Bende bu konuda napcamı bilemedim. Tüy dökücüde zararlı

Bence yerleşen yerleşmiştir artık o korkulacak dönem geçmiştir ağda yapabilirsin bence tabi ama doktora sor yine de

Bence tek bebiş var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…