💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Transfer cumaysa iki gün var dinlenmek için gayet de yeterli aslında benimki de cumartesiye geldi diye çok sevinmiştim. Önceki transferde izin alıp evde yattım dört gün hep kuruyor insan kafasında yatmaya da alışık olmayınca battı bana resmen çalışınca vakit çabuk geçti. Tek tedirginliğim kusma aşamalarını iş yerinde nasıl geçiririm diye benim sadece. Çünkü normalde de mide problemlerim var yemekten sonra çok yanmam olur gebelikte ne yaparım bilmiyorum Rabbim kolaylaştırsın

Masabaşı kuzum benimki de stresli iyiki bayrama denk geldi diyorum zaten
Ay ay ay ay kız söylenmez mi bu değer maşallah maşallah sağlıkka yükselsin hemen çıkartmanı ekliyorum.
Merhaba beni de eklermisiniz. 20 Nisan trasferim oldu. 6. Gün embriyo çift embriyo transferi. 35 yasindayim
Aramıza hoşgeldin canım ❤ ilk denemen mi? Birlikte alalım güzel haberlerini inş'ALLAH

Teşekkür ederim canım allahın izniyle

İlk transferde bende 3 gün evde dinlenmistim. Olumsuz sonuclandi.
Ben şehir dışında tedavi görüyorum, 2 gün dinlenir pazar akşamı yola çıkarım artık.

Benim de midem çok hassas hele ki bu süreçteki ilaçlar beni mahvetti. Mide koruyucu kullanıyorum ama yüzde yüz faydası olmuyor.
Bunun üzerine bu hafta hastalandım 4 gün boğaz ağrısı çektim, 3 gündür de öksürük uyutmuyor. Bunlarla ilgili de ilaç alıyorum derken günde 7 ilaç alıyorum

Her hamilelik farklı ama hamilelikte illaki miden bulanacak diye birşey yok. Benim midem çok hassas bulantı ilacı olmadan yola çıkamam, buna rağmen hamileliğimde hiç midem bulanmamisti

Daha once nasil yikildigimi hatirladikca cesaret edemiyorum.bu sefer benim son sansim.daha once hep yapmistim.pozitifse esime ve kiziima supriz yapmak istiyorum ama negatifse kalp.krizi geciricem gibi geliyor

Daha once nasil yikildigimi hatirladikca cesaret edemiyorum.bu sefer benim son sansim.daha once hep yapmistim.pozitifse esime ve kiziima supriz yapmak istiyorum ama negatifse kalp.krizi geciricem gibi geliyor
Canım seni o kadar iyi anlıyorum. Ben de çok uzun süredir bebek için uğraşıyorum. Normalde yumurtlamanın bile ertesi günü test yaptığım olurdu. Ama o kadar çok negatif gördüm ki korkar oldum. Bu seferki tüp bebek denememde panik atak olacağım sandım. Ben de idrar testi yapamadım. İdrar testini ve negatifii düşündükçe kalbim yerinden çıkacak gibi oluyordu. Son güne kadar bekledim kan verdim ❤ ve sonuç pozitif çok şükür şimdi evdeki idrar testlerini her gün yapıyorum zevkine. Umarım sen de pozitif haberini sağlıkla alabilirsin kuzum ❤

Birçok kişinin sonucu pozitif geliyor bana umut oluyorsunuz gerçekten. Ben bu kez idrar testi yapmayacağım o kadar negatif gördüm ki kan testinde pozitif görüp sonra doğurana kadar her gün zevk için kaset test yapmak istiyorum cesaretim de yok açıkçası çünkü çok umutluyum. Pozitif gelen anneler ne gibi belirtileriniz oldu acaba biraz anlatır mısınız

Kızlar selam martta transfer oldum ancak tutmadı maalesef. İkinci denemeye hazırlanıyorum doktorum ikinci adetimle birlikte sürece başlayacağını söyledi mayısın ilk haftası muhtemelen sürecim başlayacak, merak ettiğim konu şu doktorum bu defa rahim içi çizik ve embriyo glue uygulayacağını söyledi bu işlemlerden ne kadar süre sonra transfer oluyor daha önce bu süreci geçireniniz oldu mu ? Bu işlemlerden sonra hamile kalan ya da negatifi gören oldu mu acaba sanki hiç anne olamayacakmışım gibi hissediyorum

Ben histeroskopiden 2 ay sonra embryo glue yaptırarak gebe kaldım şuan 5+3 üz rabbim sizede nasip etsin kalbini ferah tut bende öyle düşünüyordum şükür nasip oldu inşAllah sağlıkla ilerler bugün kanamam oldu ne isterseniz hayırlısını isteyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…