💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Evet canımm progesteronun etkisi bencede.

Kızlar salı günü benim 12. Günümdü beta 1700 çıkmıştı yarın gitsem keseyi görürmüyüm acaba?
Maşallah kuzum
Evet bayanlar 12. Gün kan testimi vermeye gidiyorum dua edin
Dualarım seninle canım
Sanmıyorum canım, ama gebe de sen de kalp atışını bekle istersen ❤ kıymetli gebelik bizimkiler, temkinli olmakta fayda var

15 nisan transfer gunum .sat 30 mart.adet agrim bir hafta onceden baslar .dunden beri belim.agriyor adet olacak gibi .sanirim.....

Kızlar bu arada bişey sorucam çalışan var mı aranızda? Ben cumartesi transfer oldum pazartesi çalışmaya devam ettim hiç yatma modum olmadı akşamları bile dışardaydım ama şimdiden sonra nasıl ilerleyecek merak ediyorum gün içinde bulantım falan olursa şuan bile arkadaşlar kahve içmiyor oluşuma şaşırıyorlar midem yanıyor çok tokum sabah içtim evde falan gibi uyduruyorum

Ben transferin ikinci günü avm de 3 saat gezdim her gün az da olsa yürümeye çalışıyorum. Yorulmayın yeterli. Ben beslenme konusunda hiç dikkat etmedim hep dışardan yedim çayı çok içmemeye çalıştım canımda istemiyor bi kaç gündür hiç içmedim bile. Bu süreçte en önemlisi kafanızın rahat olması stres yapmayın. Bizler elimizden geleni yapıyoruz sonrasında takdir Allah’ın

Okumamla gozlerimden yaslar suzuldu.biraz once tabloda adini gormustum 2 gun fark var aramizda
Ben tam 2 gün önce işte cuma günü bir adet ağrısı geldi bi anda koştum tuvalete aha adet oldum dedim meğer progestan akıyormuş o gece de çok halsizlik ve kasık ağrısı çektim. Aynı günde aynı şeyleri yaşamışız inşallah pozitif olacak göreceksin cumartesi de test yapıp çizgiyi gördüm sen yapacak mısın test günün ne zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…