💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Şu acı ağız tadı beni de mahvediyor ya. Ben de sakız ile idare etmeye çalışıyorum.

Canımm bulantıların ne zaman başlamıştı. Hamileliğin en başlarındada mı oluyor mu?

Canım benim transferin daha bugün 1. Haftası 5. Gün pozitifi gördüm ama 2 gündür çok midem bulanıyor ama erken değil mi
Hayırlı olsun kuzum. ben 12. Gün test vermiştim. Bir hafta sonra da bulantım başlamıştı. Acaba aldığın vitamin falan omegalı mı? Omega mide bulantısı yapıyor. Sen henüz 3. Haftada falansın muhtemelen. Bence bebekten değil, aldığın ilaçlardan bulanıyor olabilir kuzum.

Sağolasın canım Olabilir canım 1 aydır kullanıyorum ilacları 2 gündür bulantı başladı. En fazla bulantı yaşayan sendin sana sormak istedim

Canım sen de bugün gidiyordun dimi doktora ?

Selammm kızlar Fetal DNA sonucunuz kaç gün içinde çıktı acaba? Ben salı günü kan verdim 5-6 iş günü dediler çok heyecanlıyım. Firma Genox idi

Erkek annesi oluyorum kızlar.

Ben de şimdi genoxa verdim kanımı. 5 iş günü dedi. Pazartesiye çıkar dediler canım
Edaaaaaaa, inanmıyorum ya aşırı mutlu oldum ve aşırı duygusalım şu an. Günleri beraber sayıp beraber sevinmiştik, şimdi yavruların cinsiyetini öğreneceğiz peş peşe çok şükür yaaa inanamıyorum hala çok şükür bugünlerimize

Ben de inanamıyorum kuzum bu aşamaya gelmek mucize gibi ❤ genoksta kaça yaptırdın? 9000 bine yaptırdık. Doktor adı verince indirim yapıyorlarmış

Piiiii 350 dolar verdik biz, allahsızlar bizi de kendi doktorumuz yönlendirmişti onun muayenehanesinde aldı kanı.
Benim doktor Gazi'de bölüm başkanı. Sanırım baya etkili oluyor kuzum . Baya indirdiler.

Başka yerden de fiyat aldım orası 350 dolar dedi ama sizin doktorunuza 245 dolar mı ne dedi. Onlar güney Kore'ye gönderiyormuş. Oranın adını hiç duymadığımdan oraya yaptırmadım. Sanırım 8000 civarı tutacaktı o da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…