💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Anladım canım umarım hakkında hayırlısı olsun inşallah içine sinen birini bulursun

Bende tüp bebekcimde devam ediyorum hastanem bana yakın ama doğum ücreti normal kadın doğuma göre daha pahalı oluyor benim doktor girerse saçma bi sistem bide paketler oluyor ya doğum paketleri onlara da dahil değilmiş benim doktor ilginç şeyler yaşıyorum

Ben de araştırıp bulacağım paketin geçtiği bir sürü hastane var. Medical Park, Medipol, Medicana vs.

Kızlar selam, bir şey danışacağım. İlk 12 hafta cinsel ilişkiyi tedbir amaçlı keselim demişti doktorum, normalde böyle bir kısıtlama yok ama ne olur ne olmaz diye tüp bebekte kısıtlıyoruz dedi. Ben 12.haftayı doldurdum doktor artık bir sıkıntı yok dedi. Kanamanız vs olursa tekrar keseceğimizi söyledi. Doktorunuz sizi nasıl yönlendirdi? Bu konuda sıkıntı yaşayanınız var mı?

Ben vajinal muayeneden sonra kanama yaşadığım için 9 ay dükkanı kapattım canım cesaret edemeyiz biz.

Sağol canım.Evet normal değilmiş çalışıyorum ama sürekli oturuyorum yorucu bir işte değil anlık oldu anlamadımda hiç
Surekli oturmak da iyi degil doktor uzanacaksin . Benimde oldu gece hafta. Fitil atiyorum direk artik . Doktor bisey olmaz dinlen cok oturma cok ayakta kalma dedi.

Transfer sonrasında herşey serbest dedi tüp bebek doktorum, biz hiç cinselliğe bir sınır veya ara vermedik kanamam, lekelenmem olmadı. Başka kadın dogumcuya başladım 8. Haftadan sonra şu anda 11 haftadayiz doktorum özellikle ilişkiyi tavsiye ediyor. Sanırım doktordan doktora değişiyor ama korkmayın biz hiç cinsel perhiz yapmadık bile.

Mesaj atıyorum size.

Selam kızlar uzun zamandır gelmiyordum buralara 29 nisanda Tekyumurta transfer oldum ve tek yumurta bölünmüş ikizlere hamileyim şu an çok şükür bugün 10 + 3 kontrole gittik fakat doktor cinsiyetle ilgili bir şey söylemedi sizin bir tahmininiz var mı fotoğrafı gönderiyorum :) :)

Eklentiler

• df1c8e88-1395-4d59-8fa9-89cb4e6a0f24.jpeg
    79,8 KB · Görüntüleme: 31
  • b5945bd6-be38-4ac4-b7c1-dc334565aa7c.jpeg
    77,7 KB · Görüntüleme: 31
Fetal testin iyi gelirse zaten sormana gerek bile ykk. Ben sordum bana dedi ki esne burun mu kaldi artik test tertemiz geldi

Fetal testin iyi gelirse zaten sormana gerek bile ykk. Ben sordum bana dedi ki esne burun mu kaldi artik test tertemiz geldi
Orası öyle tabi ama ben genel olarak çok detay sormuyorum, ilk defa kalp atış hızını sordum kız-erkek teorisi tutacak mı diye o kadar benim doktorum çok profesyonel bir tip zaten sormazsan çok detay vermiyor. İşime geliyor bir yandan da kafa karışıklığı yaşamıyorum.

Ay yok ben sorarim bilmezsem daha panik oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…