💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Çok sagolasın canım Allah razı olsun.

Kızlar selam, 6.haftadan itibaren çok yoğun mide bulantısı yaşıyorum biliyorsunuz. Şu anda 2 tablet Prilam kullanıyorum, bir şeyler yemeye başladım gün içinde çok daha iyiyim ama akşam 12-12.30 gibi muhakkak yediğim her şeyi çıkarıp öyle uyuyabiliyorum. Şu anda 11.haftadayım. Bebek sanki uyumadan önce yiyip içtiğim her şeyi vücudumdan atıyor gibi, çok garip tam geçti artık iyiyim diyorum ama akşamları hep diken üstündeyim. Benimle benzer durumda olanlar var mı? Ve mide bulantısı yaşayan anne adayları sizler ne durumdasınız?

Bende aynıydım canım 11 hafta sonunda geçti benimki şuan 14 +3 üz şükür hiç bılantım yok ama iştahım orta seviye

ben varım canım tam geçti derken akşamları bulantıyla uyuyorum sen çıkarabiliyormussun bende oda çıkmıyor çok rahatsız edici. 13+3 haftalığım ve halen devam ediyor iştah yok umarım bir an önce düzelir :)

Canım benim de 11. Hafta civarı sadece gece uyurken kusmam başlamıştı. Kusup ekmek yiyip öyle uyuyordum. Şuan 13. Haftadayım iki üç gün kusmadığım oluyor, ağzımdaki acı tat yok denecek kadar azaldı, suyu kontrollü şekilde içebilir hale geldim, öğürmelerim bile günde 3-4 civarı. Prilama 2 olacak şekilde devam ediyorum.ilacı 12. Haftada bırakmaya azaltmaya çalıştım ama malesef mahvoldum, ağlayarak tekrar 2 ye çıkarttım. Prilamı bırakamaya tövbe ettim

Ben de suyu az içebiliyorum hala, üzülüyorum bebe ve çatlaklarım için umarım geçer. Ben de Prilam’ı bırakmayı düşünmüyorum, gece yatarken içiyorum hala. Bazen akşamüstü de içiyorum gece kusmamak için ama bırakmaya hiç niyetim yok mahvoluyorum içmediğimde.

Ayy kızlar ne zaman geçecek bulantılarınız bir zamanı yok mu acaba buz bulantı yaşamayanlar olarak sanslıyız bu aydan sonra kilo alımları başlar galıba yarın randevum var heyecanlıyım 13+5 olduk
Aydodo sen geçen gitmemişt miyidin sık mı çağırıyor

Merhaba kizlar elimde hamileligimden kalma acilmamis 1 kutu Progestan var isteyene vermek isterim boşa gitmesin. Kargolayabilirim veya İzmir Karsiyakaya gelebilecek varsa elden teslim edeyim. Saglikla kucaginiza alin insalla bebeklerinizi

Ayy kızlar ne zaman geçecek bulantılarınız bir zamanı yok mu acaba buz bulantı yaşamayanlar olarak sanslıyız bu aydan sonra kilo alımları başlar galıba yarın randevum var heyecanlıyım 13+5 olduk
Ben bulantım olmasına rağmen 4 kilo aldım. Sırf ekmek yediğim için bi de midem bulanmasın yanmasın diye sürekli yiyorum. Ama olsun sonra veririm. İnşallah bulantılarım biterse daha kontrollü beslenebilirim

Bir ara Nutella yıyodun hala devam mı senin bebiş sevıyorolsun en azından ekmek bastırır belkı bu aylardan sonra düzelir normale dönersin 4 aydan sonra sağlıklı beslenmeye başlarsın zaten bebek son aylarda hızlı kilo alıyor

Ablam geldi 13 gündür. Yemek yaptı bol bol. O sebeple nutellaya ara verdim yemek de yemeye başladım. Bugün gidiyor. Çok üzülüyorum. Sefaletim geri gelmez umarım.

Ablam geldi 13 gündür. Yemek yaptı bol bol. O sebeple nutellaya ara verdim yemek de yemeye başladım. Bugün gidiyor. Çok üzülüyorum. Sefaletim geri gelmez umarım.
Ayy kotu olmus gıtmesı neyse en azından keyif yaptın giderken de yemek yapar gider sonrası zaten yavaş yavaş düzelir insallah

Kızlar bugün 14. Haftam ve kahve lekem geldi doktora gittim ama birşey yok dedi neden oldu bilmiyorum progestan fitil tekrardan başlıyorum . Benden haftası büyük olan bu durum yaşayan varmı acaba

Kızlar bugün 14. Haftam ve kahve lekem geldi doktora gittim ama birşey yok dedi neden oldu bilmiyorum progestan fitil tekrardan başlıyorum . Benden haftası büyük olan bu durum yaşayan varmı acaba
Geçmiş olsun kuzum bu haftalarda artık beklemiyoruz kanama. baya korkmuşsundur. çok şükür bebeğin iyiymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…