💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

A arkaoda ve H ha_c arkadaşlarim yarın bebişlerinizi alıp gelin ❤ sıkı sıkı tutunsunlar size on gün sonra da hayırlı bebek haberlerinizi alalım inşallah dualarım sizinle.

Üç embriyoyu da transfer oldun mu kuzum ilk defa görüyorum üç embriyo transferini

Kuzum senin yaşın genç ve iki tane 5. Gün embriyosu bence şansın çok yüksek test yapsan pozitif çıkar gibi geliyor bana ama tabi kelin merhemi olsa kendi başına sürer. Ben de test yapmaya çok korkuyorum. Cesaretim yok.

Benim düşüktü baya. 2023’te 0,7 2024 şubatta 0,3 biz de gonal-f ile başladık. Dual stimülasyonla iki kez toplama yapıldı

Dual stimülasyonu ilk kez duyuyorum kuzum. O nedir acaba? Açıklayabileceğin birşey mi?
Ardışık toplama da diyorlar. Bir adet döneminde iki kere yumurta büyütüp iki kere toplama yapıyorlar. Çünkü ilk opu’da üç tane yumurta vardı toplamadan sonra tekrar baktı doktorum arkadan da 8-9 yumurta daha geliyordu onları da büyüttük 15 gün içinde bir toplama daha yapıldı. Tek adette iki kez toplama. Fiyat olarak da daha uygun oldu gibi

Yaa kalbin ne kadar güzel Allah kucağını boş bırakmasın inşallah hepimizin duası bir birbirimize kabul olsun inşallah

ben varım canım bugün sabah yaptım 8. Günüm idrar testinde pozitif bakalım kan verme günümü bekliyorum

Ne kadar güzel anlatmışsın sürecini, gözlerim dolarak okudum, hem ilham aldım hem anladım çektiklerini. Yarın ikimiz de transfer olacağız, umarım güzel haberler vereceğiz birbirimize, ferahlık diliyorum sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…