💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Ben bugun heyecandan idrar testi yapamadim dusun Tam yapacaktim aglamaya basladim falan Belirti olarak kasik agrisi var ama iste bilemiyorum regl agrisi olmasin diye dua ediyorum bir de ayak usumem aslaa gecmedi ama bazen de bi anda sicak basiyo vucuduma ay benimkiler belirti mi benim psikolojik seylerim mi belli degil Yarin ogleden sonra kani vercem artik Allahin izniyle hayirli pozitif sonuclar alalim.. Allahim sen gonlumuzdekini hakkimizda hayirli eyle diye dua etmekten baska elimizden bir sey gelmiyor

Çok heyecanlıyım, perşembe günü kan testi vereceğim. Hiç belirti de yok, gebelik testi de yapmadım. Umarım her şey çok güzel gider kızlar
Amin amin amin umarım hepimiz hamile çıkarız canım ☺ korkudan test yapamayan bir ekip olduk hepimiz birbirimize benziyoruz inşallah pozitif haberlerinizi paylaşacağız ardı ardına
Benim negatif malesef
Canım idrar testi mi yaptın
Ah kıyamam yaaa. Bizim ekip öyle oldu. Heyecandan test yapamıyoruz kız. Normalde hep idrar testi yapılır ama biz yapamadık. İnşallah Allah hayırlı pozitif sonuçlarımızı görmeyi nasip eder. Sabırsızlıkla bekliyorum sonucunu ❤

Ah kuzum ya. Sosyal baskı çok ağır gerçekten. İnşallah pozitifi görürsün de stresin biter. Ben kimseye söylemedim ailemden. Sadece ablam biliyor. Asla kaldıramam aile baskısını. Böyle bile çok ağır süreç. Allah sana güç kuvvet versin, bebiş versin inşallah canım ❤ ben hiç birşey hissetmiyorum bol bol dua ediyorum canım. Mucize lerimize kavuşmamıza çok az kaldı ❤ inşallah

Ayni durum bende de var esimin ailesinin bilmesi beni de herhangi bir olumsuzlukta suclu hissettiriyor sanki.. Bu duygulari asmamiz lazim onlar once senin sagligin diyorlar ama iste degisik dusunceler :)

Merhaba kızlaaarr, Estrofem kullanırken yeme-içme konusunda nelere dikkat ettiniz? Bir de folik asit ya da vitamin kullandınız mı?

Aynı şekilde bana da bazen ateş basıyor sonra bir üşüme oluyor anlam veremiyorum siz de yazınca şaşırdım

Mehmet hocada pek konuşmuyor ama işini ciddilikle yapıyorlar her ayrıntıyı değerlendiriyor ben çok memnunum

Ya cansın sen ❤ herkese karşı o kadar iyi o kadar pozitifsin ki inşallah hep birlikte mucizelerimize kavuşacağız

Ayni durum bende de var esimin ailesinin bilmesi beni de herhangi bir olumsuzlukta suclu hissettiriyor sanki.. Bu duygulari asmamiz lazim onlar once senin sagligin diyorlar ama iste degisik dusunceler :)
Bana da öyle diyorlar siz sağlıklı olun mutlu olun biz başka bir şey istemeyiz diyorlar ama torun içinde akşam sabah dua ediyorlar. Haklısınız bu duyguları aşmamız lazım sonuçta biz elimizden geleni yapıyoruz.

Merhaba 2 nisan 2.deneme yaş 27 5.gün embriyo pozitif

Kızlar bu arada pgt eklemesini gördüm bazı arkadaşlarda o nedir
Merhaba kızlar uzun zamandan beri tekrar katılıyorum yani aslında sürekli burdayım ama bende artık yeni baslangiclara yeniden geldim bugün doktorumla konuştum artık baslayabiliriz dedi ve ilaclarima yarın basliyorum şimdilik imom ve ecopirin verdi umarım herkesin gönlünce olur ilk adetle başlayacağım bayramda bitti adetim o yüzden 2 bekliyorum

Canım hayırlı uğurlu olsun, gönlünce olsun inşalah. embriyoların var mı? Transfer mı olacaksın? Baştan mı başlıyorsun?

Canım hayırlı uğurlu olsun, gönlünce olsun inşalah. embriyoların var mı? Transfer mı olacaksın? Baştan mı başlıyorsun?
Amin inşallah canım Hepimiz sağlıkla kavusalimEvet son 2 adet emriyom kaldı transfer olucam canım.Bu 4 denemem bakalım nasip olur inşallah Baştan başlamiyorum şu an

Amin inşallah canım Hepimiz sağlıkla kavusalimEvet son 2 adet emriyom kaldı transfer olucam canım.Bu 4 denemem bakalım nasip olur inşallah Baştan başlamiyorum şu an
Ne güzel embriyon varmış canım. Benim zar zor bir iki embriyom oluyor. Hep en baştan başlamak zorunda kalıyorum. İnşallah Allah daha fazla aratmasın bebeklerimize tez zamanda kavuşalım. Bu ay transferin olur o zaman senin de yetişirsin bu aya.

Kızlar aranızda düşük amh'lı arkadaşım var mı? Yumurtanız nasıl oluşturuldu? Hangi ilaçlarla? Bende uzun protokol işe yaramadı. Gonal-f 300 günlük doz işe yaramadı. İki denemede de bir yumurtam çıktı... En son klomen+ gonal-f 225 ile büyüttük yumurtalarımı. İki adet oldu çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…