💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Ben arada gelip gidip mesajlarına bakıyorum ne oldu diye hadi bakalım bekliyoruz güzel haberlerini

Benim doktorum Nuray Bozkurt çok tatlı ve ılgılı bır hoca test istediği zaman gazi üniversitesine yönlediriyor orada hocalık da yapıyor araştır ıstersrn canm
Canım saat kaç gibi çıkar dediler öğleden sonra mı çıkacak acaba?

Pozitifleri gördükçe bizlerde umutlanıyoruz, negatif alanlara da Rabbim sabırlar versin ben hep kendi halimden kötüsünü düşünerek teselli ederim kendimi. Olupta düşük yapmak daha kötü derim, düşük yaptım kucağına alıp kaybedenleri düşündüm. Hepimizin sınavı benzer olsa da farklı. Rabbim tez vakitte sizlerinde yüzünü güldürsün
Bugün transferimin 5. günü hiç bişey hissetmiyorum belirti zaten yok. Kimisine ilacın etkisi diyoruz ama o bile yok çok nötrüm ne pozitif ne negatif hissediyorum. Arada sadece ayak parmaklarım üşüyor. Allah hepimize sağlıklı sorunsuz sıkıntısız hamilelikler nasip etsin

Evet canım benim de duam o yönde. Sağlıksız olacaksa, düşecekse hiç olmasın daha iyi. O psikolojiyi de kaldırmak çok zor. Allah geciktiritorsa güzelleştiriyordur ifadesi aslında çok doğru.

El ayak üşümesi bana da gelmeye başladı ama havalar da dengesiz ondan diye düşünüyorum.

Amin amin hepimiz inşallah kavuşalım sağlıkla bebeklerimize ❤

Bende çok üşüyordum bugün 2.kanı verdim inşAllah yükselmiştir sırt ağrım çok fazla bugün batıyor

Çarşamba canım. 3. Gün embriyosuydu. 12. Gün kan vereceğim. Sen nasıslın? Nasıl gidiyor?
Ayyy hadi inşallah 2 gün kalmış test falan yaptın mı nasıl hissediyorsun kendini? 22 haftalık olduk bizde teyzesi yuvarlanıp gidiyoruz sorunsuz sıkıntısız hamd olsun dualarım sizlerle güzel haberler gelir inşallah

Evet canım az kaldı test günüme ama heyecandan hop oturup hop kalkıyorum. İdrar testi yapamadım korkudan. Çarşamba kesin sonucu öğreneyim diye düşünüyorum canım. Belirti hissiyatı yok kuzum. Birşey hissedemiyorum ya. Sadece heyecanlıyım.

Sizin de iyi olmanıza sevindim. Maşaallah kız, 22 hafta mı oldu daha dün gibi haberi alışın, grupta konuşmamız❤ maşallah maşallah, sağlıkla kucağına al inşallah kuzum.

Aminnnn bana dahi hala şaka gibi geliyor hissetmesem karnım olmasa hala demem evet gebeyim ben diye. Sizleri görünce o kadar çok seviniyorum ki çok farklı duygular içine bürünüyorum umut hala var demekki pes etmemek önemli üzülüyoruz ama yıkılmıyoruz hamd olsun Rabbim sınanan yolları kolay eylesin inşallah pes etmiş gönülleri yeşertip umut doldursun

Evet cıkabılır ama dağlık ocağı olduğu ucun emı olamıyorum siz kan verdınız mı
Sağlık ocağıysa belki yarına da çıkabilir kuzum bakalım değerin kaç gelecek. Ben 200 üstü diyorum.

Yok canım ben çarşamba test vereceğim ama bugün belki B beyaz91 de kan verecekti inşalah hayırlı haberlerinizi alalım

Yanı benım öncekinde 3.gün 2 embryoydu 11.gün 298 çıkmıştı ilk testte bu da 3.gün tek 13.gün insallah Buda yüksek gelir özelde verseydım çıkardı hemen de gıdıp para vermek ıstemedım bırde çarşamba verıcem aynı yerde vermek lazım sonuçlar farklı çıkıyor

8 Nisan ve sonrasında transfer olup idrar tahlili yapan var mı kızlar ya ben çok korkuyorum test yapmaya kan vereceğim diye bekliyorum çok değişik hissediyorum bazen tamam kesin tuttu diyip bebek isimleri düşünüyorum bazen de kesin olmadı yine olmadı deyip insanların yapacağı konuşmalara kendi içimde cevap hazırlıyorum Allah hepimize yardım etsin çok çok zor

İlki de tuttu mu canım? Çocuğun var mı o denemenden evet aynı yerde vermek en doğrusu canım. Güzel bi değerle öğreneceksin ınşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…