2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bizde de gülmeler arttı, ama dünkü aşılardan sonra gece çok zor geçti şimdi de huysuz, rota ve verem olmuştuk
Calpol verdiniz mi? Bana doktor direkt ver çay kaşığıyla ağrısı olmaz hem rahat uyur demişti ben her aşı olduğunda verdim çok rahat geçti

Bir de kızlar doktor meningogok aşısı diye bir şeyden bahsetti yaptırmayı düşünür müsünüz bir araştırın diye, 3. Ayda yapılıyormuş.

Meningokok aşısı, meningokok adı verilen bakterinin neden olduğu bir enfeksiyona karşı korunmayı amaçlayan bir aşıdır. Meningokok aşılar, çeşitli meningokok tiplerine karşı koruma sağlar. Bu tipler arasında A, C, W ve Y grubu meningokoklar bulunur.

Siz ne düşünüyorsunuz? Devlet karşılamıyor tabii

Bizimki alt degıstırırken guluyor sadece:KK43:
Kahkaha hic yok normal mi ki ebe daha kucuk dedı:KK43:

Bir de kızlar doktor meningogok aşısı diye bir şeyden bahsetti yaptırmayı düşünür müsünüz bir araştırın diye, 3. Ayda yapılıyormuş.

Meningokok aşısı, meningokok adı verilen bakterinin neden olduğu bir enfeksiyona karşı korunmayı amaçlayan bir aşıdır. Meningokok aşılar, çeşitli meningokok tiplerine karşı koruma sağlar. Bu tipler arasında A, C, W ve Y grubu meningokoklar bulunur.

Benım doktor 4.aydan sonra konusuruz ben 9. Ayda onerıyorum gibi bir seyler dedı ben de zorlamadım bir dahakıne sorcam

Kızlar merhaba eylül annelerinden geliyorum. Konularımızla alakasız birşey soracağım. Ben 10 haziran sabahı sağ tarafımdan yüz felci geçirdim bugün 20.günüm hala kaşım oynamıyor gülemiyorum. Gözüm daha iyi kapanmaya başladı ama sadece bu kadar. Çok şükür emarda falan birşey çıkmadı. 9 gündür de fizik tedavi alıyorum. Daha önce başına böyle bişey gelen ya da etrafında şahit olan var mıdır varsa ne kadar sürelerde iyileşme görüldü yazar mısınız moralim çok bozuk etkiliyor insanı 3 haftadır evden dışarıya hastane hariç çıkmıyorum :KK43:

Calpol verdiniz mi? Bana doktor direkt ver çay kaşığıyla ağrısı olmaz hem rahat uyur demişti ben her aşı olduğunda verdim çok rahat geçti
Dün akşam ve bugün öğlen verdim anca kendine geliyor huysuzluk anlamında, ama kusmalar devam 😤

Ben muhakkak yaptırıcam menenjit aşısını ama zamanını doktora sorucam 3.veya 9.ayda yapılıyo hangi aşıyı alayım diye. Doktor osman gönülal 9.ayda öneriyomuş

Ben muhakkak yaptırıcam menenjit aşısını ama zamanını doktora sorucam 3.veya 9.ayda yapılıyo hangi aşıyı alayım diye. Doktor osman gönülal 9.ayda öneriyomuş
Meningogok ve menenjit aynı aşıymış şimdi öğrendim ben de sayenizde hiç anlamıyorum aşılardan 🤦‍♀️🤦‍♀️ ben de yaptırmak istiyorum kesinlikle

Sezeryan olan anneler adet gördünüz mü. Ne zaman görürüz. Benim 10 gün sonra 3 aylık olacak. Henüz adet görmedim
40. Gun gordum baya uzun surdu
Sonra 2. Yi zamanında gördum o da nırmale göre uzun surdu ama gittikçe azalıyor normale doner ınsallah

Meningogok ve menenjit aynı aşıymış şimdi öğrendim ben de sayenizde hiç anlamıyorum aşılardan 🤦‍♀️🤦‍♀️ ben de yaptırmak istiyorum kesinlikle
İşin içine girdikçe öğrenicez işte benimde bildiğim şeyler değildi😊doktorumuza sorucam kaçıncı ayda isticek bakalım

X