2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerin yumrukları ne zaman açılcak ya hala yumruk şeklinde kapalı tutuyo ellerini sizinkilerde öyle mi
Bazen yumruk bazen açık karışık benim, bazen hatta eliyle bir şey tutturma çalışması yapıyorum yalandan tutuyo 2 saniye😂

Bazen yumruk bazen açık karışık benim, bazen hatta eliyle bir şey tutturma çalışması yapıyorum yalandan tutuyo 2 saniye😂
Heh aynısı yalandan tutuyo düşürüyo hemen genelde yumruk şeklinde eli😂 ne zaman güncelleme gelcek acaba 😂

Bebişlerin yumrukları ne zaman açılcak ya hala yumruk şeklinde kapalı tutuyo ellerini sizinkilerde öyle mi
Benimkinin 3. Ayla açılmaya başladı. Bugün doktora götürdğm, diş kaşıyıcı alın hafiflerden dedi. Onları tutup ağzına götürür hem dişi rahatlat hem kavramayı öğrenir dedi.

Rota aşısı da olsu bugün. Baya ishal yapıyor. Gelince huzursuzlandı birkaç saat. Sonra bitkin düşüp uyudu. Akşama toparladı gibi, bakalım 🙏🏻🤞

Benimkinin 3. Ayla açılmaya başladı. Bugün doktora götürdğm, diş kaşıyıcı alın hafiflerden dedi. Onları tutup ağzına götürür hem dişi rahatlat hem kavramayı öğrenir dedi.

Rota aşısı da olsu bugün. Baya ishal yapıyor. Gelince huzursuzlandı birkaç saat. Sonra bitkin düşüp uyudu. Akşama toparladı gibi, bakalım 🙏🏻🤞
Geçmişler olsun ateş olmasın da en rahatsız edeni o çünkü🙏🏼 menenjit aşısını yaptırıcak mısınız? Bazı doktorlar 3.ayda bazıları 9.ayda yaptırıyomuş. 3.ayını doldurunca bende alayım bir diş kaşıyıcı şuan 2 ay 6 günlük

silikonla emziren var mı ya bir türlü kurtulamadık silikonu çıkarınca katılarak ağlıyo deneyemiyorum bile

silikonla emziren var mı ya bir türlü kurtulamadık silikonu çıkarınca katılarak ağlıyo deneyemiyorum bile
Bi yerde görmüştüm. Önce silikon ucun deliklerini birleştirmişlerdi keserek. Sonra minik minik ucundan kesmişlerdi hergün. Yavaş yavaş silikon uctan memeye geçmişti. Bilmem anlatabildim mi. Öyle mi denesen

Yani evhamlandırmak istemem. Seveceklerse yanımda sevecekler . Neler duydum gördüm buralarda kaynanası bebeği emzirmeye çalışan mı dersin . Anneden habersiz bebeğe bal reçel suan verilmemesi gereken şeyler verenler mi dersin … şahsen ben cehaletlerinden ötürü on beş dk yalnız bırakamam benimkilerle ama herkes farklı güzel bakıyorlarsa sıkıntı olmayabilir ama yine de 3-6 saat aşırı fazla olmazzzzz
Ben de öyle düşünüyorum:KK43:

Kızlar 2. Ay aşısından sonra kaç gün duş aldırmamak gerekiyor. Hemşire bana 3 gün dedi. Duştan sonra sorun yaşayan oldu mu

Eline tutturuyorum baya sallıyor bugun tam 3 aylık ama uzanmıyo ellerını izliyor sureklı bazen açık bazen kapalı hala

Benimkinin elleri kapalı hem de aşırı sıkıyor, banyo yaptırırken falan zor açıyorum parmaklarını, altın mı saklıyorsun kızım diyorum 😄
Ben de ara ara silikonla emziriyorum almıyor memeyi sanırım biberona alıştı :KK43:

Kızlar bebişi kahkaha atmaya başlayan var mı, benimki gülüyor sesler çıkarıyor biraz daha zorlasa sanki kahkaha atacak merakla bekliyorum😍😍
Bizde de gülmeler arttı, ama dünkü aşılardan sonra gece çok zor geçti şimdi de huysuz, rota ve verem olmuştuk

IMG_1351.jpeg

Trendyolda bu mağazada 75 tl indirim var kullanan varsa baksın gızlarrr

Geçmişler olsun ateş olmasın da en rahatsız edeni o çünkü🙏🏼 menenjit aşısını yaptırıcak mısınız? Bazı doktorlar 3.ayda bazıları 9.ayda yaptırıyomuş. 3.ayını doldurunca bende alayım bir diş kaşıyıcı şuan 2 ay 6 günlük
Ben yaptırıcam menenjiti de, doktoruna sormadım valla. Onun rota gibi bir sınırı yok diye. Rota 15. Haftadan sonra bağırsak tıkanıklığı riski sebebiyle yapılmıyormuş. Bir sonraki kontrolde sorayım menenjiti.

X