2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bez sayısı tavan bu yaz geleli sizde nasıl bir de kıyamıyorum çiş bile yapınca hemen alıyorum napmalıyım

Kızlar hangi rota aşısını aldınız markası ne? Bir tanesi üç doz bir tanesi iki doz şeklinde yapılıyormuş galiba bi de fiyatı ne kadardı

Kızlar bez sayısı tavan bu yaz geleli sizde nasıl bir de kıyamıyorum çiş bile yapınca hemen alıyorum napmalıyım
Ben kaka yaptığında hemen alıyorum, eğer kaka yoksa ama bez şişmeye yakınsa çişlyken alıyorum, her çişte değil. benimki çok kaka yapıyor hemen hemen her emzirirken gaz çıkarmalarında falan baya o yüzden sık oluyor benim de

Valla daha uzun uyuyorlar ama benim kız son 3 gündür daha sık uyanıyor,çözemedim… 3. Ayda gündüz uykusu kısalıp gece uzucak. Osman gönülal 8 saat uyur demiş, keşke 🙏🙏
Atak haftasındadir belki canım. Zaten osman hocaya soruyorlar ya sabaha kadar uyuyo uyandirmalimiyim diye Allahim diyorum bu nedir 🤣🤣

Valla daha uzun uyuyorlar ama benim kız son 3 gündür daha sık uyanıyor,çözemedim… 3. Ayda gündüz uykusu kısalıp gece uzucak. Osman gönülal 8 saat uyur demiş, keşke 🙏🙏
Acıkıyor kız ben 4 saat denıyorum bir uyanıyorki agzı gözü kurumus direk yapısıyor memeye yazık

Eli sureklı sacında kafasında uyumaya gecerken neden acaba sizde de var mı bu durum vucudumu kesfedıyor acep
Evet artik dikkati dagiliyormus az önce okudum karanlık sakin bir ortamda emzirin ve boynunuza falan onun dikkatini çekecek bisey asın ki dikkati sizde olsun diyordu

X