HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Aralık ayında kimyasal geçirdim. Doktor bunu gebelik diye düşünme düşük falan değil sonuçta normal regl olacaksın demişti. 7 gün sürer reglim tamda o şekilde oldu. Ocak ayında yine aynı zamanda regl oldum.
Ben bi ara kanama yaşadımda kimyasalmıydı acaba diye şüphelendim de. Adetten 7 gün snra kanama oldu 1 hafta sürdü bdaha ne zamana regl olurum merak ediyorum

Ben bi ara kanama yaşadımda kimyasalmıydı acaba diye şüphelendim de. Adetten 7 gün snra kanama oldu 1 hafta sürdü bdaha ne zamana regl olurum merak ediyorum
Bence sizin öyle oldu. Test yapıp deneseydiniz keşke. Büyük ihtimalle o ara kanamanın başladığı ilk gün sizin sat tarihiniz oldu.

Bence sizin öyle oldu. Test yapıp deneseydiniz keşke. Büyük ihtimalle o ara kanamanın başladığı ilk gün sizin sat tarihiniz oldu.
Evet canım sen demiştin hatta. Ama doktora gittim muaynede göremedi o normal gerçi nasıl görcek kanda istememişti.bugun ben ovulasyon yaptım ilk defa ara kanamanın bittiği gün pik oldu bu ne demek oluyor yumurtluyormuyum. Bundan 14-15 gün snra tekrar regl olcam demek dmi. İnş olmamda gebe kalırım

Eklentiler

• IMG_7515.jpeg
    IMG_7515.jpeg
    104,3 KB · Görüntüleme: 78
Evet canım sen demiştin hatta. Ama doktora gittim muaynede göremedi o normal gerçi nasıl görcek kanda istememişti.bugun ben ovulasyon yaptım ilk defa ara kanamanın bittiği gün pik oldu bu ne demek oluyor yumurtluyormuyum. Bundan 14-15 gün snra tekrar regl olcam demek dmi. İnş olmamda gebe kalırım
Muayenede göremez, aman öğrenmekte sıkıntılı insan üzülüyor🥲
Evet yumurtlama gerçekleşiyor :) Mutlaka değerlendir silikleştiği günde değerlendir.
Silikleştiği günden itibaren 14.gün bat tarihi.
Umarım gebe kalırsın sağlıkla ilerler 🤲🏻💓

Muayenede göremez, aman öğrenmekte sıkıntılı insan üzülüyor🥲
Evet yumurtlama gerçekleşiyor :) Mutlaka değerlendir silikleştiği günde değerlendir.
Silikleştiği günden itibaren 14.gün bat tarihi.
Umarım gebe kalırsın sağlıkla ilerler 🤲🏻💓
öğrenseydim düşük yaptım diye triplere girerdim kesin🤣. Smdi ara kanama diye devamkee

Hayır 2. İdrarla canım sıvı alımı az olması gerekiyor
Canım test yaptinmi bugün benimde kargo gelmedi halen yarınmı yapsam bugünmü bilemedim beklenen adet 4-5 i ama çatlamaya göre 14 gün hesap edersek cumartesi pazar olmam gerek . Gerçi kaç aydır ilk pik gününden sonraki 14. Gün oluyorum hiç sasmadi 🤭

Kimyasal gebelik yaşayanlara bikaç sorum var. Kaç gün sürdü kanamanız sonrasında regl olurken nasıl oldu tam tarihindemi kayma oldumu
Ben aralıkta, martta ve bu ay kimyasal geçirdim. Kese falan oluşmadığı için kanamayı zaten reglden sayıyoruz. Ama benim normal reglden farklı oluyor çok fazla ağrım oluyor, pıhtılı kanama ve normalden birkaç gün uzun sürüyor. Ayırt edebiliyorum yani normal reglden

kuzular selamlar, ara ara sizden guzel haberler gormek icin hizlica bir bakiyorum.

sdaak sdaak canim ben regl oldum 30 haziranda, simdi bat 4 agustos gosteriyor

15,3le gebelik ogrendim, 2 gun sonra 7 cikti deger, sonraki gunde de 4 cikti. 29 unda regl bekliyodum zaten uygulamada allahtan gecikmedi cok da 1 gun sonrasinda regl oldum, dualarinizi bekliyorum kizlar insallah sonraki aylar bizim aylarimiz olsun.

Bu ay sizden guzel haber bekliyorum💕🙏🏻

Canım test yaptinmi bugün benimde kargo gelmedi halen yarınmı yapsam bugünmü bilemedim beklenen adet 4-5 i ama çatlamaya göre 14 gün hesap edersek cumartesi pazar olmam gerek . Gerçi kaç aydır ilk pik gününden sonraki 14. Gün oluyorum hiç sasmadi 🤭
Test yaptım canım yine sanki çok çok silik gibi ama bilmiyorum bence negatif sanırım kuruma çizgisi mi çıkıyor ne çıkıyor anlayamadım 🤷🏻‍♀️

Bu testim. Çok silik var gibi ama adet günü gelmeden belli olmayacak onu anladım.

Eklentiler

• IMG_6167.jpeg
    IMG_6167.jpeg
    45,8 KB · Görüntüleme: 66
Bu testim. Çok silik var gibi ama adet günü gelmeden belli olmayacak onu anladım.
Çok erken basladın canım bence ondan ya suan cok kucuk bir değerdir azıcık su gorse seyrelır senınde morlaın bozulur tavsıyem bat gununu bekle ❤️ ben hiç göremedim çünkü bide

Çok erken basladın canım bence ondan ya suan cok kucuk bir değerdir azıcık su gorse seyrelır senınde morlaın bozulur tavsıyem bat gununu bekle ❤️ ben hiç göremedim çünkü bide
Aynen canım artık yapmıcam kaldı şurda ne kadar zaten 🥰

Kızlar acil bakarmısınız ya.benim ara kanamam dün bitti bugun öylesine bi test yaptım ovulasyon pik olunca. Hamilelik testi yapaym dedim elimde vardı bkaçtane böyle cıktı nasıl mumkun olablr testmi yanlış aşırı bi kanamam vardı son 3-4 gündür

Eklentiler

• IMG_7516.jpeg
    IMG_7516.jpeg
    72,3 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar acil bakarmısınız ya.benim ara kanamam dün bitti bugun öylesine bi test yaptım ovulasyon pik olunca. Hamilelik testi yapaym dedim elimde vardı bkaçtane böyle cıktı nasıl mumkun olablr testmi yanlış aşırı bi kanamam vardı son 3-4 gündür
Bence sen doktora git hemen

Ara kanama hamile kalmaya engel değil diye bir yazı okumuştum arastırın isterseniz

X