Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayır bayramdan dolayı yazmak istemedim bide zaten devam etmesi lavaboya coktıgımda minik minik oldı bi daha olmadı bakalım pazartesi belli olur artık herhalde
Merhaba naptın test yaptın mı? Bayramdan dolayı giremedim buraya merak ettim sonucunu

Herkese iyi geceler. Ben geçen günlerde bu sayfalarda en erken ne zaman yumurtlanır diye araştırma yapmıştım. Hatta buraya da sormuştum. Ben bu ay reglimin son günü yumurtlamıştım. Zaten bir gün sonra lh testi yapmaya başlamıştım belirgin çizgi çıkıp sonraki günler silikleşmeye başlamıştı. Reglimin son gününün üzerinden 14 gün geçti ben regl oldum tekrar. Belki çok rastlanan bişey değildir ama benim gibi aklında soru işareti olanlar varsa belki cevap bulur diye yazmak istedim 😊

Ben hala adet olmadım testlere göre 14-15 i gibi yumurtlamistim.erken gebelik testi aldım negatif hiç belirtimde yok sanırım ben yumurtlamiyorum.diger ay doktora gidecegim yumurtlama testleri ile yakalayamadım bişey🥹

Ben hala adet olmadım testlere göre 14-15 i gibi yumurtlamistim.erken gebelik testi aldım negatif hiç belirtimde yok sanırım ben yumurtlamiyorum.diger ay doktora gidecegim yumurtlama testleri ile yakalayamadım bişey🥹
Kesinlikle bir görünün

Herkese iyi geceler. Ben geçen günlerde bu sayfalarda en erken ne zaman yumurtlanır diye araştırma yapmıştım. Hatta buraya da sormuştum. Ben bu ay reglimin son günü yumurtlamıştım. Zaten bir gün sonra lh testi yapmaya başlamıştım belirgin çizgi çıkıp sonraki günler silikleşmeye başlamıştı. Reglimin son gününün üzerinden 14 gün geçti ben regl oldum tekrar. Belki çok rastlanan bişey değildir ama benim gibi aklında soru işareti olanlar varsa belki cevap bulur diye yazmak istedim 😊
Teşekkür ederiz bu bilgi için çok ilginç bi yapmızı var biz kadınların

Kızlar az önxe tsst yaptım diyecek hiçbir kelime bulamıyorum

Eklentiler

• 1000029770.jpg
    1000029770.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 13
Merhaba, Kızlar Gebelik Planlayıp Polikistik Over'e takılanlar, kimler neler yapıyor nasıl yol izliyor bu yollardan geçmiş gebe kalabilmiş arkadaşlar neler yaptınız bu başlık hepimizi bir yere toplayan kimimizin tecrübelerini kimimizinse yol aradığı yer olsun hepimize uğur getirsin 🍀

Uğur getiren tablo muzu da kendimle başlatıyorum yeni gelenlerde Sat ve Bat tarihlerini yazarsalar tabloya eklerim.
🤍İSİM 🤍🍀SAT🍀🍀BAT🍀
@0619🤰🏼🧿
@Smy99🤰🏼🧿
@Cukurova78🤰🏼🧿
@Bidamlaa🤰🏼🧿
@cilek gezegeni60🤰🏼🧿
@ayseaysss🤰🏼🧿
@havvagns9827 Mart1 Mayıs
@ridade2128 Mart1 Mayıs
@Ozlenenhanim12 Nisan10 Mayıs
@rabianizzz13 Nisan12 Mayıs
@Evrem3419 Nisan17 Mayıs