2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de aynı durumdayım. Memeye gelince 5 dk sonra cekiyo kendını uyuyo. Yerine koyuyorum ağlıyor yine meme istiyor sürekli böyleyiz tüm gün. Bazen su doldurmaya bile kalkamıyorum gerckten
Memede süt kalmıyo ki az uyusa süt birikecek. Uyumuyo sürekli emiyo bu sefer süt birikmiyor. Sinirleniyor. Dediğin gibi tuvalete bile gidemiyorum.

Memede süt kalmıyo ki az uyusa süt birikecek. Uyumuyo sürekli emiyo bu sefer süt birikmiyor. Sinirleniyor. Dediğin gibi tuvalete bile gidemiyorum.
Evet akşam 5 gibi bende de süt bitiyor. Doyuyo mu doymuyo mu anlamıyorum hıc ondan mama yapıyorum akşamları.

Ya seninkinde şey de var mı yatarken sürekli bi gerinme hareketi o gerinme hareketi yüzünden uyandırıyo kendini elleri kolları hiç durmuyo yüzünde sürekli o yüzden uyuyamıyo
Evet surekli geriniyo uykusunda bide uyanikken elleri yuzunde hep sizinde olemi

Evet sürekli elleri yüzünde yarabbi şükür yaparsın ya hani aynı öyle bi haller demek ki normal hepsi yapıyo sanırım
Ellerini kesfediyomus doktorumuza sorduk kontrolde tirnaklarini kesin dedi . Tirnak kesmek zulum bizde. Asla sabit tutamiyorum ellerini uyurken elleyemiyom uyanir diye. Ne zaman kescez bu tırnakları

Ellerini kesfediyomus doktorumuza sorduk kontrolde tirnaklarini kesin dedi . Tirnak kesmek zulum bizde. Asla sabit tutamiyorum ellerini uyurken elleyemiyom uyanir diye. Ne zaman kescez bu tırnakları
Bizimde aynı şekilde. Eşim sürekli kızıyor basta bana cok kundak yapalım demişti. Ama yine olsa yine yapmam

Evet akşam 5 gibi bende de süt bitiyor. Doyuyo mu doymuyo mu anlamıyorum hıc ondan mama yapıyorum akşamları.
Bende öyle akşamları mama veriyorum. Yavrucum aç kalıyor yoksa. Bide biberon kolayına mı geliyo nedir. Bu ara memeyi kavraması için çok uğraşıyorum. Meme reddi mi yapıyo nedir. Sütüm olsa hiç biberon vermek istemiyorum. Doyduğunu da anlamıyo yiyo yiyo kusuyo fazlasını

Bizimde aynı şekilde. Eşim sürekli kızıyor basta bana cok kundak yapalım demişti. Ama yine olsa yine yapmam
Bende kundaga karsiyim elini kolunu bagliyomusum gibi hissederdim eldiveni bile takmadım annem gelirken falan taktim annem kiziyodu dusunsene simdi ellerini kesfediyolarmis kundaklasak nasi kesfetcek cocuk

Ben çok derin daldıysa kesiyorum çünkü top patlasa uyanmıyo uyanıkken imkansız kesmek hiçbi yerini elletmiyo çekiyor hemen

İlk uykuya daldiklarinda derin uyuyorlar ya mutlaka uykusunda kesmeye çalış canım bebek uyanikken kestiğin tırnak bebeğin gözüne girebilir hem de hareket ettiği için etini kesebilirsin bırak uyansın daha az zahmetli

Atak haftası nedir
Büyüme atakları geçiriyorlar yeni yeni şeyler keşfediyorlar etrafın daha çok farkında oluyoruz, öncesinde sadece annesini kokusunu sesini tanırken şimdi diğer sesleri olayları insanları farketmeye başladığı için korkuyorlar, uzaylılar gibi görüyorlar bir nevi bizi

Saat 4.12 ve hala uyumadik canim benim kızın uyku sorunu var sanirim o yuzden uyudugunda kesmek istemiyorum cok zor uyuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…