2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar 2. Ay aşılarını olan var mı ? 3 tane aynı gün yapılıyormuş . Çok ağlamaz mı ağır gelmez mi ? Acaba veremi yaptırıp bacaktan olanları birkaç gün sonra mı yaptırsam . Yoksa hepsi olup bi anda bitse mi
Ben yaptırdım üçü de aynı gün yapılıyormus verem aşısı zaten aşı gibi değil deri altında enjekte ediyor ilacı iğnenin ucuyla diğer ikisinden biri zatüre biri de karma aşı bizde huysuzluk ve ishal oldu ve çok gaz sancısı çekti çocğum ağlamaktan gaz doldu sanırım içerleri röntgene götürdüm ful doluydu gazdan . Bugun aşı olalı 4. Gün rahatız

Ne iyi yapmışsın şimdi benimki beni emzik gibi kullanıyor. Bizede sakın verme dediler memeni almaz diye. Yarım saatte bir emmek istiyo çok bunalıyorum
Bize çocuk doktoru sizin kararınız demişti ama hemşireler ebeler vs asla asla demişti, gaz ilacı sab simplex kullanıyor musun? Onun biraz tadı var bebişler seviyor emziğin ucuna onu damlat 2-3 damla oyle dene

Ekstra bir durum yoksa bebişlerinizin emme süresi nedir? Yani stres gaz vs vs bir durum yoksa
eskiye göre azaldı emme süresi eskiden yarım saat duruyodu mesela şimdi en uzun 15 dk duruyo bazen 5-7 dk falan ama çok rahatlamış şekilde uykuya geçiyo daha güçlü olduğu için çenesi alıyo heralde hepsini diye düşünüyorum

Kızlar 30. Günde tahlil yaptırdım. İdrar sonuçları cok kötü cıkmış ya anlayan var mı? Sezeryan oldum bir alakası var mıdır?
IMG_0910.jpeg

eskiye göre azaldı emme süresi eskiden yarım saat duruyodu mesela şimdi en uzun 15 dk duruyo bazen 5-7 dk falan ama çok rahatlamış şekilde uykuya geçiyo daha güçlü olduğu için çenesi alıyo heralde hepsini diye düşünüyorum
Darısı başıma 🥹😭😭😭

Benımde 7ser 10 ar dakka 2 saatte bir gibi emiyor ama boşaltıyor memeyı

Emzik benımkıde almıyor hastanede zor oluyor en son doktor kontrol ederken serçe parmagımı emzırttı durmadıgı icin

Ondan istiyorum emzik alsın ama almıyor başta ben vermedım

Kızlar kızımın idrarında sürekli pembelik görüyorum bebeğim susuzmu kalıyor sadece anne sütü alıyor bu durumu yaşayan oldumu

Emzik benımkıde almıyor hastanede zor oluyor en son doktor kontrol ederken serçe parmagımı emzırttı durmadıgı icin

Emzik hastanede çok iyi oluyodu bizimkide bıraktı emziği almıyo

Benim 30dkyı buluyor ya bence benimki keyif yapıyor
Ama sürekli memede öyle 45 günlük oldu 4-5 saatte bir emzireyim yok saat başı falan😄
Ben saat olarak emzirmeye başladığım saatten itibaren bakıyorum 2-2.30 saatte bir istiyor, e 30 dk em, 30 dk gaz çıkar dik tut, sonra canı isterse 1 saat uyuyor veya 1 saat ağlıyor😄

Ben yaptırdım üçü de aynı gün yapılıyormus verem aşısı zaten aşı gibi değil deri altında enjekte ediyor ilacı iğnenin ucuyla diğer ikisinden biri zatüre biri de karma aşı bizde huysuzluk ve ishal oldu ve çok gaz sancısı çekti çocğum ağlamaktan gaz doldu sanırım içerleri röntgene götürdüm ful doluydu gazdan . Bugun aşı olalı 4. Gün rahatız
Benim oğlan da bugün aşı oldu eve gelince bir çay kaşığı calpol verdim ateş huysuzluk şuanda yok sabah yapıldı gaz isal de yok inşallah böyle devam eder

Benim 30dkyı buluyor ya bence benimki keyif yapıyor

Ben saat olarak emzirmeye başladığım saatten itibaren bakıyorum 2-2.30 saatte bir istiyor, e 30 dk em, 30 dk gaz çıkar dik tut, sonra canı isterse 1 saat uyuyor veya 1 saat ağlıyor😄
Ben memeyi ağzından çıkardığı an saat tutuyorum😄 ama geceler uzadı mı sizinde

Ben memeyi ağzından çıkardığı an saat tutuyorum😄 ama geceler uzadı mı sizinde
Yani evet ilk uykusu uzun 🧿 ama bugün gündüzü bana zehir etti canım oğlum emmediği her saniye ağladı , evde annem babam kocam ben pert olduk böyle bir şey olamaz😄😂

X