2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benim kız surekli yuzunu ciziyo kanatiyo tirnaklarini kesiyorum torpuluyorum ayni eldiven takmak istemiyorum hic takmadim napcam bilemedim. Elleri surekli yuzunde ne zaman geccek bu elleri kesfetme olayı
Benim kız da aynısı daha ben kesemedim bile kendi sürte sürte kırıldı fazlalık olan tırnakları :KK43: ama yırtmıyor artık sürekli ovuşturuyor yüzünü gözünü

Benim kız da aynısı daha ben kesemedim bile kendi sürte sürte kırıldı fazlalık olan tırnakları :KK43: ama yırtmıyor artık sürekli ovuşturuyor yüzünü gözünü
Yok kestigim halde yirtiyo benimkisi bugun yan yatiyodu bi tarafı farkettim uyaninca bi baktim alnini kanatmis ole derin yolmus ki cadoloz

Bende bu durumdan muzdaribim. Bi ara paramparça oldu ikiside. Emzirmeyi bıraktım 2 gün sağarak verdim. Mama takviyesi yaptım. O arada hametan, madecasol, vazelin, lansinoh, fito krem ne duyduysam hepsini sürdüm ve açıkta bıraktım bol bol. Tam iyileşmedi ama biraz toparladı. En azından emzircek noktaya geldi. Ama önemli olan emzirmemek ve açıkta bırakmak. Bişeylerle kapatınca çok nemli ıslak gibi oluyo oda iyileştirmiyo bence. Emzik almayan ve memede uyuyan bebişim içinde benim içinde ikisini birden vermemek çok zor bi süreçti. Şuan sol göğsüm çok acımaya başladı. Muhtemelen 1 gün yada 2 gün onu dinlendiririm sağıp veririm.
Aynı benim de öyle emzirmek işkence gibi 2 ay olcak neredeyse herşeyi deniyorum ama geçmiyo iyileşmiyor

Bn şu şarjlı olanlardan aldım bi tane. Hastane tipi var bnde ama başında beklemek zor geliyo. Bu aldığım sıkı bi sütyenin içine sıkıştırıyosun kendi sağıyor. Kargoda henüz kullanmadım tabi
Bende hastane tipi kiralamıştım ama çok zaman kaybı oluyor aldığının linki var mı

En zoru şu saatte ağlamayla kalktığımda aynı zamanda çişim olması😂😂 wcye gitsem çocuk ortalığı yıkar, 1 saat beklemem lazım emzir gazını çıkar uyut😖😖😖

Bende hastane tipi kiralamıştım ama çok zaman kaybı oluyor aldığının linki var mı
Bebebao Bb-P1 Giyilebilir Göğüs Pompası - Pembe (Yurt Dışından) https://app.hb.biz/WsSvvUGrQhok
Bunu aldım ama henü kargoda gelmedi. İnstada ilkim büyükbostancı var bnde ondan gördüm. Onun videolarına da bak. O kullanıyo gösteriyo herşeyi. Bn çok aktif süt sağmıyorum çnkü sürekli emmek istiyor sağacak süt kalmıyor ama bazen yara olunca yada dışardaysam arabadaysam falan sağarım diye alıyorum

fotoğrafını ekledim sanırım link çalışmadı

Eklentiler

• IMG_9085.png
    IMG_9085.png
    197,5 KB · Görüntüleme: 20
Kızlar 2. Ay aşılarını olan var mı ? 3 tane aynı gün yapılıyormuş . Çok ağlamaz mı ağır gelmez mi ? Acaba veremi yaptırıp bacaktan olanları birkaç gün sonra mı yaptırsam . Yoksa hepsi olup bi anda bitse mi

Kızlar 2. Ay aşılarını olan var mı ? 3 tane aynı gün yapılıyormuş . Çok ağlamaz mı ağır gelmez mi ? Acaba veremi yaptırıp bacaktan olanları birkaç gün sonra mı yaptırsam . Yoksa hepsi olup bi anda bitse mi
Ben bi tek verem aşısı var diye biliyorum diğer 2 aşı nedir acaba?

Kızlar bebege emzik veriyor musunuz ya? Benımki mememi emzik gibi kullanıyor, memede sürekli uyuyo cektiğim an yatagına koyduğum an kıyamet kopuyor uyanıyor. Uykularım bitti resmen ama emzik versem meme reddi olur diye korkuyorum siz ne diyorsunuz?

Kızlar aşılar konusunda özell aşılarda var rotaa ve menenjit bilginiz olsun 2 hepatit b bir k vitamini 3. Aydada verem aşısı sağlık ocağında olucak ayrıca rotayıda 2. Aydaa yaptırabilirsiniz Şifaa olsun 🙏🤲🐬

Kızlar bu arada doğuştan mongol lekesi olann varmı bebişin totosunda yaşil birşey 1 2 yaş civarı kendiliğinden geçebiliyormuş🙏🤲🐬

İki tane de bacaktan var bir tanesi karma aşı bir tanesi zatürre aşısı diye biliyorum
Ben karmayı ve zatürreyi yaptırıp veremi sonra yaptıracağım bizim ikinci ay bayrama denk geliyo o nedenle özel hastanede yaptıracağım ama verem yokmuş özel hastanede o sonraya kalacak

X