2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Aaa ben hiç uyandırmıyorum artık ya sen neden uyandırıyosun ki doktor mu soyledi?
Canım benım 20 günlükken kontrole gittiğimde kilo kybettiği görüldü . Silikon uctsn dolayı cocuk emememiş cok. Sımdı 31 günlük. Cok sukur toparladık baya ama doktor bir süre daha devam dedi bu sekılde. Hastaneden cıkıs kilosunun üzerine daha 440 gram aldı. Biraz arayı kapatmamız gerekiyor. 2 ayda sizin bebiş kaç kilo almıstı ?

Yani evet ilk uykusu uzun 🧿 ama bugün gündüzü bana zehir etti canım oğlum emmediği her saniye ağladı , evde annem babam kocam ben pert olduk böyle bir şey olamaz😄😂
Kolik çok zor arkadaşım biliyorum ama az kaldı geçiyo allahtan😊 benim oğlumunda gece ilk uykusu uzun sonra kısa kısa artık uykusuzluğa da alıştım yatağına koyarken yemin ederim nefes bile almıyorum uyanmasın diye😂

Canım benım 20 günlükken kontrole gittiğimde kilo kybettiği görüldü . Silikon uctsn dolayı cocuk emememiş cok. Sımdı 31 günlük. Cok sukur toparladık baya ama doktor bir süre daha devam dedi bu sekılde. Hastaneden cıkıs kilosunun üzerine daha 440 gram aldı. Biraz arayı kapatmamız gerekiyor. 2 ayda sizin bebiş kaç kilo almıstı ?
Benim de ilk 3 gün çok kilo kaybetmişti onun üzerine 1.5 ayda 1 kilo 180 gram ama doğum kilosuna bakarsak 790 gram almış gibi görünüyor. Doktor kaybettiğinin üzerinden hesaplıyor benim, gidişata normal diyo

Kolik çok zor arkadaşım biliyorum ama az kaldı geçiyo allahtan😊 benim oğlumunda gece ilk uykusu uzun sonra kısa kısa artık uykusuzluğa da alıştım yatağına koyarken yemin ederim nefes bile almıyorum uyanmasın diye😂
Aynen ben de oyle ya off ilk doğduklarında ses umurlarında değildi şimdi en ufak bir şeyde 👀

Bize çocuk doktoru sizin kararınız demişti ama hemşireler ebeler vs asla asla demişti, gaz ilacı sab simplex kullanıyor musun? Onun biraz tadı var bebişler seviyor emziğin ucuna onu damlat 2-3 damla oyle dene
Gaz ilacı kullanmıyorum vermedi doktoru.

Kızlar bebege emzik veriyor musunuz ya? Benımki mememi emzik gibi kullanıyor, memede sürekli uyuyo cektiğim an yatagına koyduğum an kıyamet kopuyor uyanıyor. Uykularım bitti resmen ama emzik versem meme reddi olur diye korkuyorum siz ne diyorsunuz?
40 gün boyunca vermedim ama dediğin gibi sürekli memede durmasın çok yıprattı vermek durumunda kaldım biraz uğraşlar sonucunda aldı ve meme reddi olmadı korkma bence bir şey olmaz.
Ve meme ver biraz nefes al ohh be dedim büyük konformuş meğerse ☺️

En son goturdugumde sınırda falan degildi surekli kan alıyor elleri morariyor bu hafta götürüp bi baktiriyim tekrardqn
Bizimkine deriden bi aletle bakıyolardı en son gittiğimizde kanla bakmayalım kulaktan bakalım dedi doktorumuz öyle bakmışlardı ateş ölçer gibi bi aletle kaç çıktı değeri?

X