2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar korse kullanmaya başlayanınız var mı ? Nasıl bir şey almak lazım acaba memnun olan var mı aldığından

Doktor diyor ki annenin gazi anneye bebeğin gazi bebeğe ben hiç yediğim biseyden gaz geçtiğini görmedim Bi sorun yaşamadım o konuda
Gaz geçmiyor bence de yediğimiz şeyler süte geciyor tadında kokusunda bile fark oluyor , sindiriminde zorluk çekiyor bebek bence . Birkaç şeyde kötü şekilde tecrübe ettim .

Kızlar benim bebeğim de gazlıydı çok, ben de tahin pekmez yiyordum baya sarmıştım iki gündür acaba gazı o mu yapıyor diye bıraktım bebek baya rahatladı cidden etkisi oluyor bence
Tahinpekmez ben de çok tüketiyorum hatta süt yaptığı söyleniyor, başka bir şeyden olabilir mi o genelde gaz yapmıyor diyorlar. Muz yediğimde ertesi gün mahvoldu benim bebiş.

Tahinpekmez ben de çok tüketiyorum hatta süt yaptığı söyleniyor, başka bir şeyden olabilir mi o genelde gaz yapmıyor diyorlar. Muz yediğimde ertesi gün mahvoldu benim bebiş.
Ben her gün muz yiyorum onu da mı bıraksam acaba gaz sancısı çekince çok üzülüyorum suçlu hissediyorum kendimi, bakliyat da yemiyorum gaz yaparsa diye ne yiyeceğiz biz 😂

Kızlar geçici iş görememezlik ödeneğiniz yattı mı ? Asgari ücretle çalışan bir kişi ne kadar ödenek alır fikriniz var mı ? Birde toplu mı yatacak bu para 🤨
32. Hafta rapor aldim 38. Hafta dogum.yaptim 18.699 lira aldim. Ama bi tanıdığım 41. Hafta yapti 30 bin aldi esim diyo duramadin az daha😀😀

Doğum yaptığımız tarihle alakalı mı aldığımız para hiç duymadım 🙉 gerçi genel anlamda bu konuda bilgim yok 🤨

Instagramda bi furya var simdi bi cok doktor anlasmis gibi annenin gazı bebege gecmez diye video cekiyor. Bizde biliyoruz bizim gazimiz bebege gecmez benim bagirsaklarimdaki gaz bebege nasil gecsin... bizim yediklerimiz bebege sütle gectigi icin gaz yapıyor... hepsinede usenmeden bu yorumu yapiyorum cvp vermiyolar 😀
benim de bebeğim çık gazlı. 1 haftadır anneme aynı şeyi söylüyorum. Bence instagramda etkileşim almak için yalan yanlış konuşuyurlar. Dün diyetisyene sordum. O da senin gibi dedi. Ben de 2 gündür gaz yapan her şeyi kestim umarım fayda eder.

benim de bebeğim çık gazlı. 1 haftadır anneme aynı şeyi söylüyorum. Bence instagramda etkileşim almak için yalan yanlış konuşuyurlar. Dün diyetisyene sordum. O da senin gibi dedi. Ben de 2 gündür gaz yapan her şeyi kestim umarım fayda eder.
Bence instagramdakiler yanlis anlatiyo annenin gazı bebege gecmez diyo annenin gazı bebege nasil gecsin burda bi mantik hatasi var zaten. Annenin yedikleri bebege gectigi icin gaz oluyor 😀 valla beslenmemden dolayi kabizlik cekiyorum ki ben tek meme emziriyorum , yinede en ufak biseyde ciglik cigliga bagiriyo kizim dikkat ettigim halde boyle etmesem nolur dusunemiyorum

Kizlar memnun kaldiginiz yada onerebileceginiz bi sling yada kanguru modeli varmi markada olur yarin alicamda. Ikisi farkli sey dimi

Instagramda bi furya var simdi bi cok doktor anlasmis gibi annenin gazı bebege gecmez diye video cekiyor. Bizde biliyoruz bizim gazimiz bebege gecmez benim bagirsaklarimdaki gaz bebege nasil gecsin... bizim yediklerimiz bebege sütle gectigi icin gaz yapıyor... hepsinede usenmeden bu yorumu yapiyorum cvp vermiyolar 😀
Ay bilmiyorum ben zibin giydiriyorum sadece corap ta yok gece üstünü ortmuyorum öyle yatiyo nohut bulgur vsde yiyorum sürekli demek ki bebekten bebeğe göre değişiyor.ama bizimde süt alerjisi var işte egzama her tarafı:/

Ay bilmiyorum ben zibin giydiriyorum sadece corap ta yok gece üstünü ortmuyorum öyle yatiyo nohut bulgur vsde yiyorum sürekli demek ki bebekten bebeğe göre değişiyor.ama bizimde süt alerjisi var işte egzama her tarafı:/
O dedigin sanirim bunyeyle alakali ya abimin eside dikkat etmezdi hic 3 yegenim var hic birinde gaz sorunu yaşamadı. Herseyide yedi acı falan bile yiyodu ben korkuyorum. Coban salata yedigimin sabahi bagirmayla uyandim ödüm patliyo bisey yerken falan herseye bolca kimyon döküyorum. Kizimada kimyon veriyorum. Patlamaya hazir bomba gibiyim kimyondan dolayı 😀😀😀

Ay normalde zaman gectikce emme sureleri kisalmasi lazimken bizim uzadi , tek meme emerdi simdi birini bosaltip digerine geciyor doymuyor resmen midesi mi buyuyor nedir anlamadim ve baya miymiymiy oyalaniyor memede , cekersem hemen mizildaniyor

Arkadaşlar benim bebişte 1 hafta olduu kakaa yapmıyor doktora gittik probiyotik verdi velavit die gaz çıkarıyor ama kakaa yapmıyor Napcamı şaşırdım 🙏🤲🐬

Ay normalde zaman gectikce emme sureleri kisalmasi lazimken bizim uzadi , tek meme emerdi simdi birini bosaltip digerine geciyor doymuyor resmen midesi mi buyuyor nedir anlamadim ve baya miymiymiy oyalaniyor memede , cekersem hemen mizildaniyor
Benimkide öyle ya sabahları uyursa memelerim doluyor sonra hoopp 10 dkda ikiside boşalmış
1 saat emdiği oluyor toplam

X