HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Canım ilkinde göremedim (yeni uyandım hava daha karanlık telefonun ışığı kısık) ama oynadığın ikincide görüyorum. Çok dua ediyorum inşallah ordadır bu sefer 🙏 ♥️
Çok teşekkür ederim kuzumm inşallahh yanılmam 🙏

Selam kızlar, ben de sanırım bu gruba dahilim 🌸 sat 2 haziran bat 3 temmuz. 27sinde ve dün yaptığım kaset testleri burada konu açarak paylaşmıştım silik çizgi vardı, dün kan vermeye gidecektim ancak gidemedim. Bugün tekrar kaset test yaptım artık çok silik de değil gibi 🥹 Eğer varsa ilk gebeliğim ve ilk denememizdi o yüzden büyük şaşkınlık içerisindeyim🥹🥹🥹
IMG_4197.jpeg

Canım çoook silik bir çizgi var ama yine de ilk attığın öteki eski testten belirgin geldi bana, ay hadi inşallah ya 🥰🥰
Evet bana da öyle geldi canım karşılaştırma yapıyorum diğeriyle bu bariz belli gibi🥹 ama tabi ki herşey olabilir yoksa da kabulüm 🙏
Ben görüyorum vallahi💃🏼💃🏼
Evet bariz var bence de ama Allah bilir yine de diyerekkk🥹😅😅
Kuzum ben tam olarak göremedimm ama daha erken 12. Gün tekrarla bence
Aynen tekrarlıycam canımm 🥰

13. Günden önce negatif mi çıkıyordu peki? Benim de yumurtlamanın 13. Günü bugün 11. Günü ve 12. Günü negatifti. Regle 2 gün kaldı. Umudum yok ama inşam yine de umut ediyor :KK43:
Ben 22 sinde yaptım negatifdi ben ovulasyon testi ile öğrendim pik çıkınca hatta konu bile açtım tavukmu oldim 3 kez yumurlama diye sonra test aldım öğlen yaptım pozitif 3 farklı marka ile yaptım akşamına kan verdim 26.7 çıktı

Eklentiler

• IMG-20240628-WA0043.jpeg
    IMG-20240628-WA0043.jpeg
    53,4 KB · Görüntüleme: 20
KIzlar ovülasyonun 13. günü uygulamaya göre , daha öncede bir çok kez attığım görseli atıyorum , uygulamaya göre 15 haziranda ovülasyon ama bence 14 ünde oldu ben mi yanılıyorum , o zamanda ovülasyonun 14. günü oluyor , sol kasığımda dolgunluk ve ağrı hissediyorum ve bel fıtığımdan kaynaklı bel ve sırt ağrılarım var yine 500 kere yüklediğim görseli yüklüyuorum jsjsj sizce 14 ü mü 15 i mi ovülasyon?

sat 31 mayıstı döngünün 29. günü

Eki Görüntüle 3445054
Kızlar şunu paylatığımsa bir arkadaş çatlama 1. Gün sayılır va demişti kimle konuştun anımsayamadım ama
halolita halolita da bir şey sormuştu onuda bilgilendirmek için yazıyorum

Uygulamanın testi doruk tespit ettiği günü 1. Gün sayarak tam 14. Günde regl oldum

Yani pik 1. Gün sayılır çıkarımını bizzat bu ay yaşayarak deneyimledim 😂

Kızlar şunu paylatığımsa bir arkadaş çatlama 1. Gün sayılır va demişti kimle konuştun anımsayamadım ama
halolita halolita da bir şey sormuştu onuda bilgilendirmek için yazıyorum

Uygulamanın testi doruk tespit ettiği günü 1. Gün sayarak tam 14. Günde regl oldum

Yani pik 1. Gün sayılır çıkarımını bizzat bu ay yaşayarak deneyimledim 😂
Ama bazen 15. 16 günde de geliyormuş ya regl öyle de olabilir senin belki. Uygulamada ovüyü çatladığı gün olarak gösteriyor lh testlerine göre ve vücut sıcaklığına göre canım

Kızlar bu pik olayı kaç gün sürüyor? Ben dün sabah ovulasyon testi yaptım pik çıktı akşam yaptım silikleşmişti. Değerlendirdik ama bugün öyle görünce üzüldüm. Aynı gün çatlaması normal mi? Çünkü pik bir gün sürdü. Sizce ümit var mı 🥹

Kızlar bu pik olayı kaç gün sürüyor? Ben dün sabah ovulasyon testi yaptım pik çıktı akşam yaptım silikleşmişti. Değerlendirdik ama bugün öyle görünce üzüldüm. Aynı gün çatlaması normal mi? Çünkü pik bir gün sürdü. Sizce ümit var mı 🥹
Benim de öyleydi canım. Öğlen 11 de pikti akşama doğru koyuluğu azaldı ertesi gün tamamen silikti.

Evet öğlenden sonra değerlendirdim sonra akşam. Sonra ertesi gün akşam yani çatladıktan sonra. Hem önü hem arkası gibi oluyor yani 🥰
Lorelailai Lorelailai yani ertesi gün silikti. Peak akşamı çatladı bence çok yoğun uzayan yumurta akı gibi akıntım gelmişti ve çok şiddetliydi ağrım kesin akşam oldu çatlama 🥹

arkadaşlar herkese iyi akşamlar bir aylık tedavim sonucunda geri döndüm sdaak sdaak tarihim sat 26 haziran bat 26 temmuz günceller misin :) tüm gebe kalan arkadaşları çok tebrik ederim sağlıkla kavuşun inşallah...ben de bu ay ilk kez ovülasyon testi aldım deneyeceğim. bu mesajı okuyan herkes ve benim için şans nasip ve bereket getirmesi adına dua ediyorum pozitifleri gördüğümüz bir ay olsunnn :KK200: :KK200:

X