HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bu ışıltılı gölgeli çizgili hayatı sen seçtin😂😂
pişmanmıyım, asla🫡🙈😅
Aslında beklemekde kötü koyulaşacak mı ne olacak diye diye bütün gün bunu düşünüyoruz. Bunlarla kafanı dolduracağına yap gitsin ya ne olacak sanki. Kendi adıma konuşuyorum negatife alıştım eskisi gibi üzülmüyorum. Pozitif olup daha sonrasında adet olmaya da alıştım🥴
Koyulaştı mı diye düşünüp dururum diyorsan yap ama yok kafa dinliycem diyırsan yapma. Kendi piskolojini en iyi sen biliyorsun
Evettt bu sefer sürekli yapmak istiyorum ondan zar zor bekledim bu zamana kadar🙈 haklısın kuzum insan herşeye alışıyor normal de olsa bu teste hamileyim diye sevinirdim. Şuan sadece muallakta kalıyorum. Ama yine de bi ihtimal var işte kapalım tutamıyoruz kendimizi

Evet ya ben de asla anlamıyorum bu olayı. Takipte kalınca stres yapmadığımızı düşünsek de oluyor heralde ister istemez. Dün bi arkadaşımın korunurken hamile kaldığını öğrendim asla da istemiyorlardı ikinci çocuğu. Tatil dışında kafadan silmek de imkansız gibi bir şey🥲
Aynen öyle bende psikopat gibi 5 gün önceden test yapmaya başlardım kafayı boşaltmak çok zor

Oynadım fotoğrafla🥹

Eklentiler

• IMG_6143.jpeg
    IMG_6143.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 23
pişmanmıyım, asla🫡🙈😅

Evettt bu sefer sürekli yapmak istiyorum ondan zar zor bekledim bu zamana kadar🙈 haklısın kuzum insan herşeye alışıyor normal de olsa bu teste hamileyim diye sevinirdim. Şuan sadece muallakta kalıyorum. Ama yine de bi ihtimal var işte kapalım tutamıyoruz kendimizi
Batlarımız aynı neden bizi beklemedin yaaaa test için bu arada kasık ağrım geçti sevinsem mi üzülsem mi bilemedim 😂 ağrıyor bi dert ağrımıyor bi dert bende yok sanırım bu ay bi şey hissetmiyorum

Batlarımız aynı neden bizi beklemedin yaaaa test için bu arada kasık ağrım geçti sevinsem mi üzülsem mi bilemedim 😂 ağrıyor bi dert ağrımıyor bi dert bende yok sanırım bu ay bi şey hissetmiyorum
Üzgünüm nefsime yenik düştüm 🥹🥹😅😅 ya benim de öyle ki bi geçiyo bi ağrıyo böbrek ağrım da geçti. Ne olduğu belli değil. Sadece göğüslerim düne göre daha hassas

pişmanmıyım, asla🫡🙈😅

Öyle valla sen yaparsın bence tutamazsın. Hiçbir şey çımmasaydı belki beklerdin ama o testte bir şeyler o yüzden bence sen duramazsın yaparsın gibime geliyor

Evet o çok daha silik belli belirsiz görünüyordu. Ay hadi bakalım ben de heyecanlandım😂💕
O böyleymiş yumurtlama 9. Gün diye atmışım😅 yumurtlamışım sandığım da ben😁😁 ovü testi de böyle çıkmıştı kesin hamileyim demiştim meğerse yumurtlıcakmışım ahhahaahha😅😅😅

Eklentiler

• IMG_5948.jpeg
    IMG_5948.jpeg
    28 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_5984.jpeg
    IMG_5984.jpeg
    58,9 KB · Görüntüleme: 22
Hayırlı olsun bebeğiniz, yumurtlama takibi yapmış mıydınız kaçıncı günüydü acaba?
Teşekkür ederim canim hiç yapmadim sat 3 haziran di programa göre 14 16 si yumurtlama gözükuyordu benim 12nde iliskim oldu birde 20nde oldu yani bu ay olmaz diye düşünürken Allahim nasip etti.. düşünmemek lazım mış gercekten o zaman oluyormuş 🥰

X