2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Biz aynı gün doğum yapmışızz 5 nisan değil mi? :)
Evet benimki de çok tatlı sesler çıkarmaya Başladı gülüyor sürekli:)
Evet 5 nisan benim kizimda. Doktorumuz 2 aydan sonra tepki verir dedi ama baya baya tepkiler veriyor cok heycanli bi süreç her sabah baska bi tatlılıkla karşılaşıyorum. Perdeye cirt cirtli cingirak astım onunla oyle oyalaniyo ki yakalamaya calisiyo daha tutma refleksi yok ama dokundukca heyecanlaniyo. Tavsiye ederim

Sap simplex biraktim kabizlik yok artik bence bu bagirsak duzenleyiciler daha cok bozuyo bagirsak duzenini. Kullandigin baska bisey varmiydi canim
Bizim sadece ocean vardı D vitamini canım başka yok benim kullandıklarım imomm latte feruum davit 3 kendim içinn
Acaba süt e mi alerjisi. Var velavit probiyotik verdi doktor 🙏🤲🐬

Kizlar hani bebekler kisa kisa uyuyo ya kucakta uyuyo koyuyoruz uyaniyor. Yada memede mamada uyuyo kokuyoruz uyaniyor. Bu uykular normal uyku yerine geciyomu yaa imkansiz bu kadar ayık olmasi

Kizlar hani bebekler kisa kisa uyuyo ya kucakta uyuyo koyuyoruz uyaniyor. Yada memede mamada uyuyo kokuyoruz uyaniyor. Bu uykular normal uyku yerine geciyomu yaa imkansiz bu kadar ayık olmasi
Evet uykuyu orda alıyolarmış onun memede 5 dk bile uyuması kendisini şarj edebiliyomuş o yüzden memede falan uyutmayın yatağında uyumaz sonra diyolar da uyandıramıyorum ki

Bugun benımkı hep boyleydı yenı uyudu ya cok garipti

Ben de oyle gördüm 6 ay gunes kremi onerılmıyormus yoksa alcaktım

Benimkide oyle uyudu tilki uykusu kısa kısa uyudu cok sukur huysuzlugu yoktu ama bi dinlenemiyosun bi isini yapamiyosun. Odadan ciktigim anda anliyo sanki bagrinmaya basliyo 😀 hos geldin 2 ay atagı
Aynısı aman duzelır ınsallah bugun ılk kez oldu :/ hayır uyumak zorunda degıl ama uyumak ıstıyor

X