2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Çok teşekkür ederim canım amin inşallah seninde güzel haberlerini bekliyoruz
İnşallah canım Bugün 6 gün hala hiç bir belirti yok bende olmicak galiba belirti de aramak istemiyorum aslında belirtisiz de hamilelik oluyormuş ama ne bilim ya biraz durgunum korkuyorum açıkçası

İnşallah canım Bugün 6 gün hala hiç bir belirti yok bende olmicak galiba belirti de aramak istemiyorum aslında belirtisiz de hamilelik oluyormuş ama ne bilim ya biraz durgunum korkuyorum açıkçası
Merhaba benim de bugün transferimin 5. günü. 5. Gün çift embriyosu transfer edildi. Regl ağrısı gibi kasıklarım ağrıyor sürekli. Mide bulantım var ara ara. Biraz umutsuzluğa düştüm regl olacak gibi ağrılarım var.

Merhaba canım öncelikle hayırlı olsun umarım pozitif sonuç alırız inşallah Bugün benim ,6 günüm ama hiç bir belirtim yok bel ağrısı dışında tek emriyo transferi oldum bende çift emriyo transferinde daha fazla sanırım ağrı oluyor geçen sene bende ikizlerime hamileyken ağrım vardı ama bunda henüz hiç bir şeyim yok anlamadım umarım güzel sonuçlar alırız bende korkuyorum açıkçası biraz

Regl ağrısı gibi miydi ağrılarınız? Sizinle aynı tarihlerde belli olacak o zaman. Benim de bel ağrısı kasık ağrısı bazen batma şeklinde ama leke falan olmadı daha ben de. İnşallah hayırlı bir şekilde pozitifleri görürüz

Geçen sene evet ağrılarım vardı kasık ağrılarım göğüs ağrılarım falan ama bu sene bu transferimde olmadı hiç bir belirtim sadece bel ağrısı var .Benim bugün 6 günüm senin kaçıncı günün inşallah canım haber ver bana da merak ederim

Anlıyorum insan gel gitli ruh hallerine giriyor canım ya benim negatif olduğu zaman ilk günlerden belirtiler vardı o kadar emindim ki o zaman göğüslerim şişti batmalar oluyordu kesin tuttu demiştim ikinci denememde ise ilk hafta benimde belirtim hiç yoktu hatta eşime belirti yok olmadı galiba diyordum canım güzel olacak inşallah rabbim ferahlatsın içini

Amin insalalh canım benim inşallah rabbim güzel sonuçlar nasip etsin çifte bayram yaşayalım

Kızlar kalp atışlarını duyduk çok şükür bir sıkıntı yok inşallah güzellikle devam eder her şey
Ayyy harika haber, kalp atışı çok önemli zaten, bundan sonrası düzlük. Her şey çok güzel geçsin, sorunsuz, sıkıntısız, keyifli bir hamilelik geçir. İnşallah zamanında da sağlıkla kucağına al, süper haber!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…