2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

doktor bir şey dedi mi? demediyse mantıklı geldi bana.

Kızlar birşey daha sorucam size benim gibi çok sık tuvalete giden var mı acaba çok fazla da aman aman şu da tuketemiyorum ama normal mi sizce
Ben böyleydim bak halen de böyleyim. Hormonlar yapıyormuş bunu. Hatta eşime dedim ki istesem de idrar testi yapamam idrar gece içimde kalmıyor ki gece en az 3 kere tuvalete kalkıyorum hatta Şuan daha bile fazla

Ben böyleydim bak halen de böyleyim. Hormonlar yapıyormuş bunu. Hatta eşime dedim ki istesem de idrar testi yapamam idrar gece içimde kalmıyor ki gece en az 3 kere tuvalete kalkıyorum hatta Şuan daha bile fazla
Aynen idrarım geliyor sürekli büyüğümü de yapıyorum ama çok sık geliyor

Kızlar birşey daha sorucam size benim gibi çok sık tuvalete giden var mı acaba çok fazla da aman aman şu da tuketemiyorum ama normal mi sizce
Ben test yapmaya yakın günler her gece kalkıyordum böyle dolu dolu birde sabaha karşı şimdi de öyle hatta bana bu kadar sık gelmesi tuhaf gelmişti açıkçası bence sende de pozitiflik var

Ben test yapmaya yakın günler her gece kalkıyordum böyle dolu dolu birde sabaha karşı şimdi de öyle hatta bana bu kadar sık gelmesi tuhaf gelmişti açıkçası bence sende de pozitiflik var
Ayy inşallah canım şimdilik yeni belki o yüzden sabahları gece çok sık gelmiyor ama gün boyunca çok fazla gidiyorum 15-10 20 dk bir gidiyorum.Benim test günüm 7 sinde bugün 5 günüm deyim umarım pozitiftir dualarımızı bekliyorum

Bana kabız olmamaya çalış demişlerdi ben afedersin ishal gibiydim hatta burda sormuştum bile. İşte onlar hep hormon değişiminden. Korkma yani güzel şeylere işaret olabilir bunlar da belirti bana sorarsan
Aslında ilk 2-3 gün yoktu sonrasında karın ağrısıyla oldu ondan sonra da renk değişikliği oldu şimdi karın ağrısı geçti normale döndü ilaçlardan galiba alışana kadardı sanırım .umarım inşallah güzel sonuçlar alırız

Ya benimde şimdi daha ağrım arttı çok belli belirsiz leke de geldi sanki anlamadım neden böyle oluyor
Hiç stres yapma bak benim haftalardır ağrım var doktorum bana rahim büyüyor ve ağrı olması normal demişti ama ben yine de kafaya taktım sen takılma ama lekelenmelere tabiki dikkat edeceğiz mecburen bizim daha hassas bir sürecimiz var yarın inşallah duyacağın kalp atışlarını düşün sen kendini rahatlat bol dua et rabbim bir aksilik göstermesin

Merhaba bugün transferin 7. Günü test günüm de pazartesi bugün bi test yaptım ama test bi bozuk gibi geldi. Bi bakar mısınız?

Eklentiler

• B06923B4-EE30-4F14-A777-16088C6798CE.jpeg
    235,5 KB · Görüntüleme: 65
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…