2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İnşallah bu son olur ve bebeğine kavuşursun canım bizim de sınavımız bu sanırım gerçekten zor süreçler sonumuz güzel olsuj inşallah benim problemim amh düşüklüğü dü hemde yaşıma göre çok çok düşüktü özel değilse sizin neydi acaba

İnsalalh canım Evet Malesef öyle sınavımız buymus rabbim ne derse o nasip değilmiş umarım bu sefer nasip olur inşallah yok canım özel değil benim yumurtakiklarimda sorun yok gibi bişey diyebilirim doktorlar normal hamile kalamazsin dedi tup bebekte mümkün değil dedi çok doktora gittim ama olmuyor işte bizde son çare donasyona karar verdik.İlacla adet görüyorum normalde olamıyorum.oyle işte canım benim sorunum da bu rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah

Sizin içinde dua edeceğim inşallah güzel sonuçlarımızı burada paylaşır kucağımıza almak nasip olur herşey gönlünüzce olsun

Kasık ağrılarım, sık sık idrar çıkma ve batmalar oldu birkaç kez. Midem bulanıyor iki gündür. Bu belirtileri yaşayan oldu mu? Transferimin 5. günü. Umarım pozitif işarettir

Bugün transfer hariç 8.gun zaten altıncı gün test tutunca ckmayinca bn kendimi saldım belirti de yoktu resmen ağlıyordum günlük hayatıma geri döndüm derken bugün kan verdim ve emin olun en ufak bı belirti yok en ufak ya sadece dudaklarım çok fosur fosur olmuştu kurumustu onun dışında belim biraz çık ağrıyordu o uzanmaktandi sanırım ayrıca güzel dilekleriniz için teşekkür ederim sağlıkla kucağıma alabilemm dileğiyle

Süper vala çok sevindim senin adına benimde 6 günüm bugün hiç bir belirtim yok bel dışında oda yatmaktan sanırım birde biraz fazla buyuk tuvakate çıkıyorum onun dışında bir belirti yok .umarım sağlıkla Güzel sonuçlar alırız

Kasık ağrılarım, sık sık idrar çıkma ve batmalar oldu birkaç kez. Midem bulanıyor iki gündür. Bu belirtileri yaşayan oldu mu? Transferimin 5. günü. Umarım pozitif işarettir
Benim de 7.günüm belirti mi ilaçlar mı yapıyor bilmiyorum ama kafamı kaldıramıyorum. Sürekli uyuyorum. Arada kaşık ağrısı da oluyor.

Bugün 5. günüm adet olacakmışım gibi ağrılarım var baya dayanamadım test yaptım negatif çıktı

Eklentiler

• 17172507697894292121734316416002.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 41
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…