2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İnşallah canım benim güzellikle ilerlesin hepimizin süreci bende rahatladım

Arkadaslar bizimde aşılamamız olumsuz sonuclandı. Tüp bebege gecmek istiyoruz sebepsiz infertilite bizim de. Bursada nerede yaptırdınız süreç nasıl oluyor fiyatlar nasıl hiçbirşey bilmiyorum

Kızlarrrrrr herkese merhaba bugün transferimi 8.günü hatırlarsanız kaç hun once size burda 6.gun test yaptığımı ve negatif gördüğümu söylemiştim bugün kan vermeye gittim ve Sonic pozitif okdr çok dua ettim ki duygularımın tarifi yok bu yolda olan herkse dilrim ki benim bugün yaşadığım gibi mutluluktan ağlamak nasip olsun 6.gun negatifi görünce saldım resmen ilaçlarımı bile duznli almiyordum ama bugün beta 197 ve test ise silik çıktı inancınız yüksek olsun umut olsun diye yazıyorum hepinizin yuzi gulsun insllsh beni de listeye ekleyebilirsiniz aranıza bir gebe daha katıldı

Gözünüz aydın sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah belirtileriniz var mıydı benim de bugün 5. Günüm merak ediyorum da

Benimde 3. Günüm bitti 4. Güne giriş yapıyorum diyebilirim arkadaşlar
Bi belirti yok çok hafif iki üç kez batma yaşadım dün ama çok belirgin değildi biraz hissettim onun haricinde hiç bir belirtim yok çok stresli bir süreç

Hayırlı olsun canım inşallah pozitif olur hepimizin benim de hiç bir belirtim yok bugün 6 günüm ama hayırlısı olsun inşallah

Merhaba öncelikle hayırlı olsun maşallah diyelim hiç belirtiniz hala yok mu? Kasık batması vs ağrıması vs vs. Bende de yok gerçi benim daha 4. Bıgün ama insan tedirgin oluyor tahmin edersiniz ki biraz anlatır mısınız kendinizi sizin nasıldı

Cok iyi bende aynı durumdayım hiç bir şekilde belirtim yok bugün 6 günüm ve çok korkuyorum.hayırlisi olsun inşallah çok sevindim bana da dua edin lütfen

Hepimizin güzel sonuçları olsun amin çok uğraştık 3 aydır bu zamanın gelmesini bekliyordum. Sizin ilk denemeniz mi acaba
Amin çok aminevet ben 4 senedir ugrasiyorum bu 4.denemem ilk değil yani canım oldu olumlu olarak ama malesef hiç birinde kucağıma alamadım.Gecen sene de ikizlerime hamileydim ama coronadan dolayı erken doğumla Kaybettim 5 aylıkken o yüzden biraz üzülüyorum aynı şeyleri yaşamak istemiyorum korkuyorum biraz bir de bu son emriyomdu .Umarım nasip olur bu sefer pozitif sonuç alırız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…