2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ben suan 24+1 deyim hala alt kasiklarda hissediyorum canim nerde oldugu kafani karastirmasin bebegini hissediyorsan keyfini cikar

Ben suan 24+1 deyim hala alt kasiklarda hissediyorum canim nerde oldugu kafani karastirmasin bebegini hissediyorsan keyfini cikar
Peki doktorunuz bunu normal karşılıyor mu ? Ben 5 haftadır gitmiyorum doktora sanırım o yüzden kafamda kurmaca yaşıyorum teşekkürler rahatlatıcı bilginiz için

Peki doktorunuz bunu normal karşılıyor mu ? Ben 5 haftadır gitmiyorum doktora sanırım o yüzden kafamda kurmaca yaşıyorum teşekkürler rahatlatıcı bilginiz için
Ben de 23. Haftadayım hala alt taraflara vuruyor. Bazen göbek deliği çevresinde hissediyorum. Hatta bazen öyle ki vajinaya doğru ittiriyor altıma kaçırıcak gibi hissediyorum o anda bi de ben hapşırınca sürekli altıma kaçırıyorum. Felaket bi durum doktorum gayet normal 26 haftadan sonra daha da yukarı çıkar ama aşağıda da hissetmeye devam edersin dedi. Hareket ettiği sürece keyfi yerindedir

Hepimiz aynıymışız öyleyse bir sorun yok şükür . Ben uzun zamandır gitmiyorum detaylıya gideceğim cuma günü iyice merak ettim bebeğim özledikçe düşünceler artıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…