2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ya aslında çok transfer oldum hepsindede heyecanliydim bundada öyleyim merak ediyorum bide tabii ama korku da var biraz geçen sene ikizlerimi hamileydim erken doğumla Kaybettim 5 aylıkken o yüzden tutmazsa diye de endişem var biraz amin inşallah canım Güzel haberler alırız inşallah

Canim hayırlısı olsun inşallah umarım güzel sonuçlar alırız sabırsızlıkla bekliyorum benimde 7 Haziran Test gunum öğlen ağrım oldu sadece öyle ne miğde bulantısı ne lekelenmem yok şu an ,3.gunumdeyim ama benimde 5.,gün emriyosu taze dondurulmuş embriyo transferi hayırlısı olsun inşallah

İnşallah canım. Bana doktor iki gün dinlen sonra normal hayata devam dedi. Cumartesi transfer oldum. Pazartesi ev işi, salı günü akşam misafir falan biraz fazla mı hareket ettim diye korkuyorum.

B Bade_314 canım kesinlikle tavsiyemdir 7.günden önce test yapma okudun mu bilmiyorum mesajlarımı 21mayısta trasfer oldum 27 mayıs sabahı evde test yaprım negatif çıktı 28 mayıs sabahı yaptım pozitif kan verdim 65.53 çıktı demem o ki sabret ve erken yapma lütfen dua et. Ayrıca ben Diyarbakır da trasfer oldum 3 gün Mardin de kaldık 4.gün yola çıktık Urfa balıklı göl oradan da Adana ya geçtik gezdik sürekli gecesine Ereğli de kaldık 5.gün Konya mevlana yı gezdik rahat 3 saat gezmişizdir oradan yine yola koyulduk afyona uğradık uşakta tarhana içtik izmire varışımız gece 01:30 du ve bir kızım var. Hareket berekettir yatmaktan daha iyidir ayrıca eve geldiğimde 6.gün sabah test negatif valiz boşalt çamaşır yıka yemek yap akşam saat 10 civarı kasıklarım ve belim ağrıdı dedim adet olucam kesin ilaçları bıraksam mı acaba düşünürken forumda gezerken kan testi 200 lerde çıkıp idrarda çıkmayan bir kaç yorum okudum iğnelerini yapıp yattım sabah pozitif gördüm
Rabbim nasip etsin inşallah pozitif haberinizi alalım ve grupta sonuç bekleyen diğer arkadaşlarım içinde dualarım sizlerle

İnşallah canım. Bana doktor iki gün dinlen sonra normal hayata devam dedi. Cumartesi transfer oldum. Pazartesi ev işi, salı günü akşam misafir falan biraz fazla mı hareket ettim diye korkuyorum.
Evet canım bana da 3 gün dinlen dedi normal hayata devam edebilirsin dedi ama ben yatıyorum zaten işte yapmıyorum.Bende pazartesi transfer oldum .Çok yorma kendini fazla hareket etme canım

Çok teşekkür ederim. Korkuyorum sonrada tutunacak bebek her türlü tutunur diyip rahatlıyorum. Düşünmemeye çalışıyorum. Haklısınız negatifi görünce üzülürüm. Test günüm pazartesi zaten az kaldı bekleyim en iyisi

Kizlarrr bnde 24may transfer oldum herhangi bi belirtim yok korkuyorum bugün 5.gun bı tüp bebek basarisligim var belirtisiz pozitif gören varmı bide emb kaliteniz neydi
24 ünde 3.gün embriyosu trasfer edildi hiç bir belirti yok bende de erken biraz ama test yaptım erken gebelik negatif ama daha pozitif içinde erken zaten

Ayy ne güzel anlatmışsın canım kesinlikle hareketten o kadar korkuyoruz ki ama cidden hareketin olumsuz değil aksine faydası bile var bende çok anlattım ama görmeyenler için sürekli anlatmak istiyorum çünkü deliler gibi araştırıyordum hareket eden bir örnek var mı içim rahatlasın diye ben direkt transfer günü ankaradan dönmek zorundaydım uçakla ve uçağımız rötar yaptı transferden sonra bir iki saat hastanedeydik sonra çıktık Kızılay’da yürüdük yemek falan yedik havaalanına geçtik dört kez kapı değişti bir o kapıya yürü bir diğer kapıya yürü gece 2 de uçak kalktı sabah 4 te eve geldik ve yirmidört saat ayaktaydık telefonlarım susmuyordu yok aman ayakta kaldın yok olmadı yok transferini etkiler bir yandan da moral bozucu unsurlar Velhasılı pozitif sonucu aldım rabbim nasip edince her bahane tabi ki dikkat edelim önlem alalım ama lütfen kendimize çok fazla endişe sebebi yaratmayalım yürüdüm bir şey mi oldu bir arkadaş krem sürdüm bir şey olur mu diye telaşla bana sordu düşünün bu kadar kendimize yüklenmemeliyiz anı yaşayalım transfer sonrası pozitif veya negatif olsun bir süreç yaşanıyor güzellikle yaşamaya çalışalım bizi stres edecek milyon unsur var zaten bir yandan hayat akışı devam ediyor beklenmedik olaylar olabiliyor parçalara takılmaktansa bütüncül resme bakalım

Çok sağ ol canım evet ya genel olarak 7. Hafta daha garanti inşallah bende duyarım 6+5 oluyor cumartesi günü

Yaa beş aylık mı çok üzüldüm ya çok kötü olmuş. İnşallah bu son olur minnoşlarınızı kucagnıza almak nasip olsun

QUOTE="Namastai, post: 77426023, member: 1034141"]
Yaa kızlar progestron fitil kullanırken yanma oluyor mu sizde de
[/QUOTE]
Yok canım bende kullanıyorum olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…