2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Size karından mı baktılar ben geçen cumartesi gittiğimde 5.5 haftalık dedi karından baktı yolk sac görünmedi ertesi gün lekelenmeden dolayı acile gittim vajinal bakıldı yolk sac oluşmuş dediler
Karından baktılar bi de kilom da var benim biraz o yüzden muhtemelen cuma kontrolde vajinal bakar diye tahmin ediyorum 😊

G gulcankn canım kızıma 8 mayısta trasfer olmuştum 14mayısta öğrenmiştim hamile olduğumu şimdi 2.5 yaşında 🤗 Rabbim hayırlı güzel sonuçlar aldırsın inşallah hepimize 🤲 sağlıkla kucağımıza alalım sağlıkla pozitif haberlerle dolsun grubumuz🤲

Karından görünmeyebilir güzel haberlerle inşallah ayy kilo zaten ayrı 60 kilodan 75 e çıktım ben tedaviye başlayınca 🥺
Ben tedaviden önce diyetisyene gidiyordum verdim de biraz ama başlayınca verdiğimin hepsini geri aldım. Özellikle karın bölgem çok şiş ya. Kendimi avutuyorum da bazen karnım sinir bozmuyor değil 😅😅

Ben tedaviden önce diyetisyene gidiyordum verdim de biraz ama başlayınca verdiğimin hepsini geri aldım. Özellikle karın bölgem çok şiş ya. Kendimi avutuyorum da bazen karnım sinir bozmuyor değil 😅😅
Bebişlerimizi kucağımıza alınca kiloları da hallederiz inşallah güçlü kadınlarız yaparız 🥹 bende 83 kilodan 60 a düşmüştüm sporla ama tedaviye başlayınca zaten iştahlı biriyim daha çok artttı iştahım estrofem özellikle çok kilo aldırıyor yan etkilerinde var 🥺

😘😘😀bira heyecanım var evet geliyor da uykum çok şık değil şu an en fazla uyuduğum 2 saat falan
Bencede var heyecanın anladım zaten😆 aşlah inşallah güzel haberler vermeni nasip etsin canım ya. Bende yok heyecan sadece merak var var mı yok mu acaba diye oda ara ara gelen bi merak. Eski heyecanımı kaybetmişim onu farkettim bu transferimde

Kızlar bende heyecanla büyün mesajları okumaya çalışıyorum. Pozitif alanları tebrik ederim. Ben de 25 mayısta 5. Gün 4AA embriyo transferi yapıldı. İlk denemem ve 29 yaşındayım. 3 Haziran test günüm ama ben de muhtemelen haftasonu test yaparım gibi. Beklemek çok zormuş.

Ah bende senin gibi kese gördük tamam sanıyordum sonra yolk sac çıktı ortaya ertesi gün lekelenmem oldu acile gittim vajinal ultrason baktı Dr yolk sac oluşmuş dedi rahatladım şimdi de kalp atışını dinlemek için bekliyorum cumartesi gününü inşallah güzellikle geçsin sürecim birde şeytan mı dürtüyor bilmiyorum normalde kola içmeyen hep ayran tercih eden beni canım resmen kola istemeye başladı şaka gibi bir hal sakındıkça zorlanıyorum sanki Allahım kolaylaştırsın 🙏
LEkelenmem devam ediyor mu? Ay ben sanki regli oluyorum kasık ağrısı ve lekelenme devam 🙄

Bebişlerimizi kucağımıza alınca kiloları da hallederiz inşallah güçlü kadınlarız yaparız 🥹 bende 83 kilodan 60 a düşmüştüm sporla ama tedaviye başlayınca zaten iştahlı biriyim daha çok artttı iştahım estrofem özellikle çok kilo aldırıyor yan etkilerinde var 🥺
ay evet ben de aldım artık veririz hepsini seneye yavaş yavaş, Cumartesi günü için bol şans, her şey yolunda gidecek, aslında yabancilar tüp bebek de bile 7. hafta gidiyor pozitif sonuç alınsa da en garanti, mis gibi kalp atışı vs hepsi bir arada, neyse bol sans🐞✌️🍀❤️ haftaya da benimki var

X