2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Hanımlar, merhabalar. Benim transferim 24 mayısta yapıldı. 3. Gün taze embriyo. 7 haziranda da kan vereceğim. Yarın sağlık ocağından kan vermeyi dusunuyorum. 6. Gun kan veren oldu mu icinizde. Degerler kac cıktı? Bana yardımcı olabilir misiniz?

Kızlar günaydın bugün 10. Günüm, az önce serçe parmağımın tırnağı kadar kahverengi lekendiğimi gördüm, endişe etmeme gerek var mı?
Test günüm cumartesi ama bugün yaptırmaya gidecektim zaten. Teste gideceğim diye 4 ten beri uyuyamadım zaman geçmek bilmedi. Kalktım , lekelenmeyi gördüm

beni de listeye ekler misiniz 2mayısmtransferiyim iki adet transfer oldum çok şükür pozitifi gördüm cuma kese görmeye gideceğim
Benim de 2 mayısta oldu. Size kaç haftalık diyecek merak ediyorum. Bana 5 demişti salı günü. Sanırım keseye göre haftasını söylüyor

Günaydın kızlar benim 3 gün çok ağrım oldu ilaç içecek kadar şimdi birden kesildi ağrıyınca ayrı ağrımayınca şimdi de ağrımıyor diye kafama taktım böyle olan var mı

Benimde olmadı karşıma olumsuz yazabilirsiniz. histereskopi hakkinda bilgi verebilir misini universite hastaneleri yapıyor mu devlet yapıyor mu
Ben Ankara'da Hacettepe Üniversitesi Hastanesinde yaptırdım. Yapılıyor yani devlette. Biraz zor ve ağrılı bir işlem adet gördüysen hemen ara randevu al geciktirme. Yanlış hatırlamıyorsam adet bitiminden birkaç gün sonra giriliyor.

Peki kadın doğumdan mi randevu almam lazım birde özel de yapanlar ne kadar ücret odedi

Peki kadın doğumdan mi randevu almam lazım birde özel de yapanlar ne kadar ücret odedi
Evet kadın doğumdan randevu alacaksın. Orada ayrıca histeroskopi bölümü var. Ben direkt orayla görüşmüştüm. Benim klinikte fiyat 17.500 TL gibi uçuk bir ücretti.

C cidal canım Rabbim en hayırlı zamanda nasip edecek inşallah

Histeroskopi oldum bende özelde oldum polip alındı çok kısa sürdü anestezi altındaydım. Fiyat demicem çünkü 2021 de olmuştum. Rahim film in var mı? Ve ilk denemen miydi?

Histeroskopi ve hsg farklı şeylermiş. Ben ikisini aynı zannediyordum. Bende de polip alındı o zaman histeroskopi yapıldı. Sonrasında tüplerin kapalı gibi dendi hsg çekildi.

2 başarısız aşılama bir tüp bebek 2rahim filmim var

Arkadaşlar benim de 3 gündür devam eden koyu lekelenmem kanamaya dönüştü hekimim az önce kontrol etti kese duruyor ama tekrar betahcg verdim 24 saat sonra tekrar verecem sağlıklı mı değil mi bakacaz. Sancılarım da yoğunlaştı. Sağlıksızsa malesef benim de gebeliğim sonlanacak

Canım inşallah sağlıklıdır kese duruyor çok şükür ümidini yitirme bu şekilde olan çok kişi var ve bebeklerine kavuşuyor dualarım seninle inşallah güzel olur haber ver bize de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…