2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İnşallah ama çoğunlukla ilaçlardan olabiliyor canm kendini fazla dinliyorsun bence dinleme tv izle kitap oku dua et uyu çok fazla düşünme inşallah Hayırlı güzel haberler alırız
İnsalalh canım bende öyle yapıyorum uykum gelmiyor öyle ama dua ediyroum isteyen bekleyen herkese rabbim nasip etsin

İnşallah saglıkls ilerlesin sağ salim kucagnıza almak nasip olsun. Pozitifi alınca bile stresimiz bitmiyor heralde daha o asamaya gelemedim de inşallah bu sonucumda gelirim
İnşallah güzel haberler alın maalesef stresi bitmeyen bir süreç sanırım. Kese görüyoruz kalbi bekliyoruz. Kalbi duysak gelişimi önemli derken derken uzun ve zorlu ama güzel bir süreç

Ya bende çalışıyorum ama masa başı çok yorulmuyorum. Özellikle ağır kaldırma dedi doktor onun dışında rutin devam ediyorum. Dediğin gibi sürekli kendini dinleyip durmakta sıkıntı. Benim migrenim var ve şu sıra zorluyor gerçekten. İlk transferde hiç belirti yaşamamıştım ben de mesela. Bugün normal şartlarda regl günüm. Bakalım teste de 3 günüm kaldı.

İnşallah güzel haberler alın maalesef stresi bitmeyen bir süreç sanırım. Kese görüyoruz kalbi bekliyoruz. Kalbi duysak gelişimi önemli derken derken uzun ve zorlu ama güzel bir süreç
Amin inşallah stresli de olsa inşallah kolaylıkla saglıkla güzellikle mucizenizi kucagnıza alın inşallah

Inşallah pozitif alırsınız. Aynen agır kaldırmayın anı hareket ederek kasmayın kendinizi onun dısında bence başka bişe yok illaki yürümek gerek yoksa kan akışı nasıl olacak hareket olmadan. Benmde test günü adet günüm tam 31nde. İlaçlarla zaten olamıyoruz adet. Ama ben bırakır bırakmaz oldum diğerlerinde. İnşallah güzel haberler alırız

Şimdi hemşiremle konuştuk. Folikasiti değiştirdi. Folbiol kullanıyordum. Magnezyum yazdı. Bir de endol fitil aldırmıştı daha önce ondan kullan dedi onları kullanacağım bakalım
Banada endol verdi kapsül içiyorum onu içince hafifledi ağrım çok şükür umarım geçer ağrılarınız huzurlu ve rahat bi hamilelik geçirirsiniz

Benim taze transferde öyleydi aynı güne denk gelmişti. Ve dediğin gibi ilk kan verdim negatifi gördüm ilacı bıraktım adet gördüm. Hatta doktor bile ne çabuk adet gördün dedi. Bende günü hiç şaşmaz dedim. İnşallah pozitif haberini yazmak bize de nasip olur.

Amınn aminnn İnşallah inşallah son adetlerimizi olmusuzdur inşallah bu son olur artık güzel haberler almak vermek nasip olsun

Banada endol verdi kapsül içiyorum onu içince hafifledi ağrım çok şükür umarım geçer ağrılarınız huzurlu ve rahat bi hamilelik geçirirsiniz
Vallahi bel ağrım geçsin razıyım bel ağrısından korkuyorum çünkü çok teşekkür ederim herkes huzurlu ve rahat bir hamilelik geçirir inşallah

Bugün, kimyasal gebelik netleşdi kızlar.
Üzüldüm ama bundada bir hayır vardır diyorum.
Kısmetse haziran ayina devam edicez. Şimdi adetimi bekliyorum.

Positif gören arkadaşlara sağlıklı, musmutlu aylar diyorum. Sağlıkla kucağınıza alin.

Benim gibi negatif gören arkadaşlara bol bol Positif enerji gönderiyorum. Bizde doğru zamanda alicagiz Positif haberini

Ah bende senin gibi kese gördük tamam sanıyordum sonra yolk sac çıktı ortaya ertesi gün lekelenmem oldu acile gittim vajinal ultrason baktı Dr yolk sac oluşmuş dedi rahatladım şimdi de kalp atışını dinlemek için bekliyorum cumartesi gününü inşallah güzellikle geçsin sürecim birde şeytan mı dürtüyor bilmiyorum normalde kola içmeyen hep ayran tercih eden beni canım resmen kola istemeye başladı şaka gibi bir hal sakındıkça zorlanıyorum sanki Allahım kolaylaştırsın

Size karından mı baktılar ben geçen cumartesi gittiğimde 5.5 haftalık dedi karından baktı yolk sac görünmedi ertesi gün lekelenmeden dolayı acile gittim vajinal bakıldı yolk sac oluşmuş dediler

Genelde folik asiti gebelikten önce başlıyorlar ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…