2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Evet olabilir bugun 3 günüm çok karnım ağrıyor ve iğne gibi ağrılar oluyor karnimda öğleden sonra başladı sizde de oluyormuydu karın ağrısı
Evet oluyor hala ara ara batma oluyor agrı oluyor belimde aynı şekilde agrıyor. Göğüslerim düne kadar daha hassastı bugün daha az agrı var gögsümde

Evet oluyor hala ara ara batma oluyor agrı oluyor belimde aynı şekilde agrıyor. Göğüslerim düne kadar daha hassastı bugün daha az agrı var gögsümde
Beni hemşire aradı bugün nasılsınız diye dedim ki adet olacakmışım gibi normal dedi. Sizin gibi birkaç gün önce göğüslerime dokunamıyordum bile bugün bir şey kalmadı sanki sadece dolgunluk hissi var.

O bel ağrısı fazla yatmaktan diye düşünüyorum ama bilmiyorum hayırlısı olsun hepimiz için
Şimdi hemşiremle konuştuk. Folikasiti değiştirdi. Folbiol kullanıyordum. Magnezyum yazdı. Bir de endol fitil aldırmıştı daha önce ondan kullan dedi onları kullanacağım bakalım

Daha erken diye düşünmüştüm ama belki de ilaçlardan oluyor çünkü göğsümde bir ağrım acı yok bel ağrım ve hafif hafif ağrılar vuruyor inşallah iyiye işarettir

Salı yani dün gittim herşey iyi dedi bebek henüz yok dedi valla bi ulrtason çıktısı verdi minnak küccücük bişey bulanık ama eşim ekranda net gördüm dedi. Valla 2 hafta nasıl geçerrrr nasıl sabrederimmm bir daha randevu istesem mi napsam bilemedim. Ne zormuş arkadaş. Ben sanıyordum ki herşey mükemmel olacak. Yolk saç kese valla yeni öğrendim hepsini. Kan testi verdin hamilesin hadi devam sanıyordum ben

Aynen bende de öyle agrı kalmsdı gögüslerimde şaşırdım hatta ama umursamadım diğer denemelerimde gögüs agrım çok daha şiddetliydi ve geçmemişti ikisi kimyasal 3üde negatifti inşallah bu pozitif olur diye umuyorum

Daha erken diye düşünmüştüm ama belki de ilaçlardan oluyor çünkü göğsümde bir ağrım acı yok bel ağrım ve hafif hafif ağrılar vuruyor inşallah iyiye işarettir
İnşallah ama çoğunlukla ilaçlardan olabiliyor canm kendini fazla dinliyorsun bence dinleme tv izle kitap oku dua et uyu çok fazla düşünme inşallah Hayırlı güzel haberler alırız

İnşallah iyi düşünelim iyi olsun. Belirti olsa bir dert olmasa bir dert valla test gününe kadar türlü türlü şeyler kuruyoruz kafamızda.

Hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde ilerlesinler de tek duam bu hepimiz için. Sizde yolk sac gördüler mi?
Erken gitmeyin bence kesin bir şekilde duyun ki emin olun bana da kağıt verdiler minnacık iki nokta. Geçen transferimde de yine takibimi bu doktorum yapıyordu. O zaman maalesef gelişim göstermedi gebeliğim. O yüzden doktorum temkinli davranıyor gibi düşündüm çok kurcalamadım. O bana doğrusunu vakti geldiğinde söyler diye düşünüyorum güveniyorum. Hemen birşey söyleseydi benim içim karamsarlaşırdı bu sefer. Negatifleşirdim stres yapardım. Bekleyip göreceğim bu sefer.

İnşallah iyi düşünelim iyi olsun. Belirti olsa bir dert olmasa bir dert valla test gününe kadar türlü türlü şeyler kuruyoruz kafamızda.
Aynen öyle ama bence belirtiler tamamen yanıltıcı önceki denemelerimde o şekilde oldu kendimi fazla dinledim ve sürekli bi belirti oldu ama hiç biride amacıma ulastırmadı o yüzden ilaç etkisi diyorum bel agrımında uyanmaktan kaynaklı oldğnu biliyorum. Evin içinde geziyorum hafif işler yapıyorum ama genelde yatıyorum. Beni rahatsız eden sadece alt tarafımda yanma hissi ama üst üste hergün değil mesela dün yoktu bugün hafif var enfeksiyon mu bilemedim de ara ara oldu hep uzun süren bişe olmadı

Güzel haberler gelsin. Sağ sağlim alalım bebeğimizi. Bunlar tatlı anılarımız OlsUn inş.

İnşallah saglıkls ilerlesin sağ salim kucagnıza almak nasip olsun. Pozitifi alınca bile stresimiz bitmiyor heralde daha o asamaya gelemedim de inşallah bu sonucumda gelirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…