2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar bu sağlıklı beslenme işini nasıl yapıyorsunuz ya ben sebze de meyve de balık da çiğ kuruyemişte tüketiyorum ama bi yandan canım lahmacun hamburger isteyince de yiyorum sonra vicdan yapıyorum niye yedim diye ama canım istiyor sağlıklı olanları da fazlasıyla yiyorum ama sağlıksız şeyler de yiyorum yani öyle abur cubur cips falan asla yemiyorum ama hamur işi tatlı falan yiyorum ne olacak bu işler siz nasıl besleniyorsunuz

Aynısı hamurişi hamburger de yiyorum et balık tavuk da tüketiyorum:) yani bir dengede sonuçta bence bişey olmaz

Ya kızlar dünden beri bacaklarımın belimin ağrısından ölcem sanki. Normal zamanda böyle ağrım olsa ağrı kesici içer uyurum (kolay kolay ağrı kesici kullanan biri değilim) bacaklarım özellikle damarlarım kaslarım sızlıyor sanki

Belimin ağrımasının sebebi bacaklarım gibi öyle bir ağrı aslında

Canım bazı günler benimde oldu bacaklarım kaslarım belime uzanan bir ağrı ile çok ağrıdılar dayandım ilaç içmedim bende ama doktoruma söyledim uyku uyutmayan bir ağrı diye çok normal olduğunu söyledi

Peki geçti mi ağrınız bende 3 gün çektim ilaç bile içtim şu an yok geçti mesela

Ben de dünden beri aynıyım belim bacaklarım kasıklarım ölüyorum ayrıca lekelenmem de var. Doktor ağrılar normal lekelenme de normal kese genişlediği için baskı yapıyor dedi. Dinlenmemi ve ilaçlarımı aksatmadan kullanmamı söyledi

Estrofem 2mg sabah 2 akşam 2 progestan fitil 3 kere progestan igne oksapar 0.4 ecopirin ve folik asit kullaniyorum
Bende şimdi Günde 1 defa ecopirin 1 defa imom Günde 3 defa estrafem günde 3 defa progestan fitil olarak günde 3 defa duphaston günde 1 defa oksapar ve günde 1 defa prolutex iğne henüz folik asit vermedi sanırım keseyi gördükten sonra tuttuktan sonra vericek su an için bunları kullanıyorum

Belirtilere takılmayın çok ilaçlardan da olabiliyor çünkü hergün yeni bişe farklı bişe olıyor bende 9. Günüm ama onları düşünmüyorum bile çünkü yanıltıcı
Evet olabilir bugun 3 günüm çok karnım ağrıyor ve iğne gibi ağrılar oluyor karnimda öğleden sonra başladı sizde de oluyormuydu karın ağrısı

Bacak ağrıları magnezyum eksikliğinden olabilir, magnezyum takviyesi verdi doktorum. Özellikle geceleri epey rahatladım.

Amin inşallah kesinlikle öyle canım rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin umarım sağlıkla pozitif sonucu alriz güzel sonuçlar olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…