2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yapmadı canım. Oksapar kullanırken göbekten dayanamadım kola geçmiştim ama o morarmıştı iki yeri de. Kalçam mor ve beze dolu progestan nedeniyle. Kaçta vurduruyosun? Ben bu defa uğur hocaya sormadım tüp bebek hemşireleri de söylemedi zaten saatini. Odaya geldikten sonra da 2 kere yaptırdım ordaki hemşireler de bişey söylemedi. Demek ki sorun olmaz diye düşündüm. Diğerinde akşam 8 de yapıyordum oksaparı. Bunda sabah 9.00 da progestan yaptırırken enoxu da yaptırıyorum. Bu süreçte uğur hocaya sürekli mesaj atıp bişey sorduğum için bunu da sormadım vallahi bıkmıştır benden

Son düzenleme:
Ben hiç göbeğe vurmadım dexi yaptığım için. Akşam 9da vuruyor eşim. Transfer esnasında dediler saati önemli değil yeter ki aynı saatte yap. Ben 5 gündür uğur hocadan habersiz yaşıyorum ben heralde ikisine birden aynı anda dayanamazdim zaten kalçadan olana iki gün dayanabildim valla helal olsun iyi dayaniyon. progestan fenaydı

Kızlar progestan dex i yanmımdik sekıldemo batırıyorsunuz
Kan sulandırıcı dik şekilde batırıyorumda Dex i yan batırıyordum bugun sıze bı sorayım dedım

Uğur hocaya soru kotamı doldurdum şuanlık. İnşallah pozitif olursa anca o zaman dürterim dayanıyorum acılarına yine dünyaaaa

Kızlar göğüs hassasiyeti ilk defa yaşıyorum. İki transferimde de yasamamistim. Şimdi her agridiginda seviniyorum mazoşist gibiyim acı çekmek insanı mutlu eder mi? Ediyor işte Allah im bı de akıntım var bugün afedersiniz sümüksü yapıda kalıntı bırakıyor camasirda sarı renkli. İnşallah dusundugum gibi belirtidir zaman yaklastikca stres başladı bende

İnsallah hep mutluluktan ağlarsın bu süreçte canım sağlıkla kucağına al o kadar içten sevindim ki çok sukur

Ay süperr pozitifler umut oluyor bize maşallah sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım çok sevindim sizin adınıza

Hep aklimda siz varsınız. Aceba naptiniz nasil gidiyo kendimi de merak ediyorum sizi de. Cok heycanlıyım. Başka belirtileriniz oldu mu? Hep dua ediyorum size de kendime de❤

Merhaba bende pazar ertesi yumurta toplama olucam sizin sorununuz neydi demek isterseniz tabi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…